Showing 1–15 of 17 results

Жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь – це різновид очисних систем для господарських потреб. Обладнання застосовується для очищення стоків від жирових забруднень. Такі системи властиво встановлювати на підприємствах громадського харчування і заводах:

  • Кухні супермаркетів.
  • Кондитерські підприємства.
  • Заводи з виробництва м’ясо-молочних продуктів.

Купити жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь – види

Головна особливість очисних конструкцій в монтажі. Установка жировловлювача виконується нижче розгалуження стічних труб по поверхах. Як правило – це колодязь, розташований на території підприємства. На етапі монтажу потрібно забезпечити під’їзд до очисної споруди автомобілів-септиків, якщо планується централізований вивіз накопичених жирів за територію підприємства.

Пластиковий жировловлювач (сепаратор жиру) – це звичайний фільтр, здатний пропускати через себе стічні води, затримуючи масла і жир. Тому вибір для покупця зводиться більше до зовнішніх ознак і технічних характеристик обладнання:

  • Розміри і форма. Прямокутні, квадратні, у вигляді циліндра, самостійні, комбіновані в систему.
  • Робочі характеристики. Об’єм ємності, продуктивність, пікове скидання.
  • Принцип роботи і спосіб очищення.

Промислові жировловлювачі для установки в колодязь – найкраща ціна

Роблячи вибір на користь полімерних матеріалів, покупець відразу ж отримує фінансову вигоду. Адже міцний і довговічний пластик має схожі характеристики з металом або скловолокном. А ціна промислового жировловлювача для підземної установки в колодязь значно нижче.

І, якщо споживачеві цікава максимальна економія на побудові очисні системи, то краще на початковому етапі потурбуватися про правильність монтажу. Наприклад, жировловлювач встановлюється максимально близько до мийки (наскільки це можливо). Чим коротше трубопровід до очисного обладнання і менше колін (кутів), тим вище ефективність очищення стоків.

Краща ціна на жировловлювачі – це здорово. Але потрібно враховувати вартість обслуговування. Заощадивши на одному, можна втратити фінанси на іншому. Очисне обладнання не повинно створювати проблем з очищенням.

Де вигідно купити промисловий жировловлювач для колодязя

Специфіка всіх очисних споруд в складності поєднання обладнання з наявними інженерними мережами. Тому краще довіряти свій вибір не звичайним магазинам, які займаються реалізацією товарів, а виробнику. Особливість такого вибору в тому, що виробник зможе на місці усунути будь-які не стикування в системі. І зробить це на високому рівні.

В Україні, купити жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь за вигідною ціною краще в компанії Полімер-Комплект. Завод-виробник може зробити неможливе. Наприклад, забезпечити очисним обладнанням з мінімальними фінансовими витратами. І навіть виготовити жировловлювач за кресленнями замовника. Ремонт, модернізація, монтаж – кращий сервіс гарантований всім покупцям.

Замовити жировловлювач для супермаркету вигідно

 

Якщо купівля побутової жироловки більше пов’язана із захистом каналізаційних труб від руйнувань. То встановлення очисного обладнання у промисловості та виробництві – це необхідність, яка регулюється на законодавчому рівні. Держава зобов’язує всі підприємства самостійно очищати стоки від усіляких забруднень. Наявність у харчовій промисловості жировловлювача позбавляє власника бізнесу від сплати штрафів, наприклад.

 

Супермаркет або гіпермаркет, за своєю діяльністю, теж відноситься до харчової галузі. Адже такі компанії мають власні цехи з переробки м’яса, риби, кисломолочної продукції. А дехто навіть випускає товари під власним брендом, в умовах підприємства. Не кажучи вже про власні хлібопекарні та кондитерські цехи.

 

Враховуючи масштаби виробництва, не важко здогадатися, що кухні та виробничі цехи у супермаркетах можуть мати не пару, а десятки мийок. Які пропускають через себе десятки кубів води на добу. А це величезні потоки забрудненої жирами води, яка йде у загальну каналізаційну систему.

 

Особливість гіпермаркетів та супермаркетів в обмеженості вільних площ на власній території. Усі ресурси віддаються під товар у магазині чи його зберігання на складі. Враховуючи обсяги виробництва та відсутність вільного місця в приміщеннях, компанії воліють купити промисловий жировловлювач для підземної установки. Звичайно, у покупця є і список вимог:

 

  • Надійність та довговічність. Сюди входить міцність, герметичність, стійкість до агресивних умов довкілля.
  • Простота монтажу. Вирити котлован, встановити жироловку, підключити патрубки, виконати облицювання.
  • Легкість обслуговування. Як правило, використовується автоматизована система відкачування забруднень (сміття, пісок, жири).
  • Практичність. Можливість автоматизації процесів шляхом встановлення додаткового обладнання, наприклад.

 

Промислові жировловлювачі для підземної установки виготовляють із пластику, скловолокна та металу. Найбільш поширеним конструкційним матеріалом вважається полімер. У нього низька ціна, він легкий та довговічний. Та й сам пластик досить зручний у плані ремонту чи модернізації конструкції. Бажаєте замовити жировловлювач для супермаркету або гіпермаркету, приділіть увагу продукції компанії «Полімер-комплект». Підприємство має безліч видів готових виробів, що відрізняються за розмірами та продуктивністю. Є можливість виготовити жироловку на замовлення, за власними кресленнями.

 

Виробництво органічних добрив із жирів – додатковий дохід

 

Цікавий напрямок, який набирає популярності у Європі – це безвідходне виробництво на базі організацій у харчовій галузі. Замість того, щоб оплачувати витрати на відкачування жиру та його вивезення, компанії переробляють жирові накопичення на добрива. Для цього використовуються біопрепарати, здатні змінювати структуру жирів.

 

В результаті, на полицях гіпермаркетів та супермаркетів, покупець може виявити пакети з органічним добривом. Продукцію часто супроводжують товарами для садівництва або аксесуарами для вирощування кімнатних рослин. Це вигідно та зручно для власників бізнесу, які вміють рахувати свої гроші.