Showing all 3 results

Дошка обробна з пластика PE500 товщиною 20 мм – це аксесуар для харчової промисловості, комерційного або побутового використання. Являє собою пластину з полімерного матеріалу, яка використовується в ролі робочої поверхні у кухарів або майстрів цеху. Зокрема, дошка обробна застосовується для переробки м’ясних, овочевих та інших продуктів в таких сферах діяльності:

 

  • Пекарні.
  • Кондитерських цехах.
  • На кухнях кафе, барів і ресторанів.
  • В умовах супермаркетів.
  • Столових, шкільних і міських установах.

 

Вигідно купити дошку з поліетилену товщиною 20 мм

 

Вироби з полімерних матеріалів мають низьку ціну і високу доступність для покупця. Особливо аксесуари для харчової промисловості. Які можна знайти в спеціалізованих магазинах, гіпермаркетах і на міських ринках. Вигідно купити дошку з поліетилену товщиною 20 мм оптом, отримавши дійсно мінімальну ціну, можна в компанії «Полімер-комплект». Підприємство має власне виробництво і безпосередньо працює з постачальниками матеріалів. Тому і вартість продукції встановлює самостійно.

 

Основою у виготовленні обробних дощок товщиною 20 мм служить харчовий поліетилен німецького бренду Simona AG (PE 100 або PE 500). Вибір типу пластику залежить від вимог, що пред’являються до кінцевого продукту. Наприклад, забарвлення, стійкість до високих температур, агресивного хімічного середовища, адгезія. Як правило, найбільшим попитом користується високо термостійкий полімер SIMONA PE-500, натуральний (білий).

 

Дошка обробна з пластика PE500 (товщина 20 мм) – види, ціна

 

Асортимент готової продукції у компанії «Полімер-комплект» невеликий. Купити обробні дошки з харчового поліетилену з товщиною 20 мм можна з фізичними розмірами: 1800х500, 500х500 і 400х500 мм. Це стандартні формати для кухонних і обробних столів в комерційних організаціях і в цехах харчової промисловості. Але це не означає, що вибір цим обмежений.

 

Бажаєте купити обробні дошки з пластику PE500 оптом за найкращою ціною – замовляйте продавцеві виготовлення продукції під замовлення. Таке рішення знімає всі обмеження для покупця. Можна вибрати:

 

  • Фізичні розміри (включаючи форму, тип поверхні, спосіб обробки граней).
  • Тип харчового пластику (склад, спосіб виробництва, вид основи).
  • Колір (забарвлення обмежується властивостями поліетилену – чорний, білий, зелений, сірий).

 

Чому краще купити обробні дошки (20 мм завтовшки) в Полімер-комплект

 

Харчовий пластик бренду Simona володіє переліком переваг, які завжди цінуються споживачем. На першому місці, це компроміс між низькою ціною і довговічністю. Пластики не тріскаються, не ріжуться ножами, легко миються в посудомийній машині і не реагують на миючі засоби. Дошка обробна з пластика PE500 товщиною 20 мм має повну біологічну нешкідливість для будь-якого живого організму.

 

До переваг можна додати здатність полімеру гасити механічні коливання, витримувати удари гострими предметами, вони не вбирають вологу. Вироби з харчового поліетилену PE500 можна експлуатувати в різних температурних режимах – біля газових плит і в морозильних камерах. Обробна дошка стійко перенесе будь-які агресивні умови, які можна зустріти в харчовій промисловості.