Showing all 4 results

Аксесуари для жировловлювачів – це компоненти очисної системи, які використовуються спільно з базовим обладнанням або якось можуть доповнювати його. Завдання аксесуарів – забезпечити найкращу ефективність в роботі або обслуговуванні очисної споруди.

 

Які можна купити аксесуари для жировловлювачів в Україні

 

Вся продукція умовно поділяється на 2 категорії – витратні матеріали та допоміжне оснащення. В обох випадках аксесуари необов’язкові для придбання. Але, завдяки своїм особливостям, компоненти здатні поліпшити ефективність експлуатації очисних систем з вилову жирових домішок з стічних вод.

 

  • Витратні матеріали. Хімічні реагенти для жиру (переробка або зв’язування), фільтри і пакети для збору жирового бруду. Продукція може бути спеціалізованою й універсальною. Рекомендується підбирати витратні матеріали під обладнання, яке є в наявності. Якщо споживач не знає, які купити аксесуари для жировловлювачів, краще проконсультуватися з продавцем або виробником.
  • Допоміжне оснащення. Підставки під обладнання, елементи кріплення, заглушки, запчастини. Будь-які приналежності, які впливають на працездатність очисної споруди. Сюди ж можна додати совки (лопати) і садки для збору жиру й інші аксесуари, які допомагають обслуговувати жировловлювач.

 

Аксесуари для жировловлювачів – ціна-зручність

 

Вартість очисних споруд для побутових або промислових потреб вважається зручною у всіх областях. Адже простіше відловити жир в стічних водах, ніж виконувати капітальне прочищення каналізації. Окупність жировловлювачів чудова. Але і самим конструкціям властиво забиватися або ламатися. І на цьому етапі допоможуть аксесуари для жировловлювачів. Купити в Україні компоненти для підтримки працездатності системи вигідно завжди.

 

І навіть на аксесуарах покупець може заощадити, якщо спочатку занести їх до кошторису витрат. Купуючи очисну споруду для побутових або промислових потреб, ціна витратних матеріалів та оснащення може бути знижена продавцем або виробником. Багато покупців так і роблять, забезпечуючи себе аксесуарами для жировловлювачів на кілька років вперед. Такий комплексний підхід вигідний всім учасникам угоди.

 

Де купити жировловлювачі в Україні за вигідною ціною

 

Купувати подібні вироби краще у виробників. Такий підхід надає відразу декілька переваг:

 

  • Повну сумісність з наявним очисним обладнанням.
  • Мінімальну ціну на ринку.
  • Можливість зберегти гарантію на жировловлювач.
  • Отримання кваліфікованої допомоги фахівців.

 

Бажаєте купити аксесуари для жировловлювачів – довіряйте свій вибір компанії Полімер-Комплект. Підприємство самостійно виготовляє очисні установки і компоненти до них. Тобто, точно знає, які аксесуари ефективні і в яких умовах експлуатації. Такий шикарний сервіс не зможе надати жоден інший магазин в Україні.