Показано 1–15 із 20
Жировловлювачі для установки всередині будівель – це технічне обладнання, яке встановлюється для очищення стічних вод в каналізаційних системах. Монтуються вони всередині житлових і нежитлових приміщень. Установка виконується в зливний стояк до місця скидання рідких відходів в каналізацію. Особливість таких жировловлювачів в комплексному очищенні. Крім вилову масла і жирів, обладнання здатне затримувати тверді габаритні відходи, які можуть забити загальну систему каналізації.
Чому краще купити жировловлювач для установки всередині будівлі
Будь яке засмічення, незалежно від вмісту стічних вод, має один негативний фактор – припинення працездатності всієї системи. Простіше не допускати подібних випадків. А за ціною, значно дешевше відловлювати забруднення, ніж виконувати поточний або капітальний ремонт каналізації. До того ж, жирні кислоти, що містяться в системі, здатні руйнувати трубопровід:
- При засміченні збільшується тиск рідини в системі, що загрожує розривом труб.
- Жирні кислоти, при певних умовах, здатні руйнувати систему зсередини.
Є ще регламент комунальних господарств, які перевіряють гранично-допустиму концентрацію (ГДК) стічних вод, що скидаються в міську каналізацію. Через відсутність жировловлювача можна отримати штраф від держави.
Які жировловлювачі для монтажу всередині будівель бувають – види
Очисні системи для вилову масла і жиру можуть бути з повним або частковим відкачуванням. Перший варіант передбачає утилізацію накопичених жирів спеціальною машиною. Для цього потрібно подбати про фізичну можливість відкачування. Жировловлювачі встановлюються ближче до стіни будівлі, де під трубу септика виводиться патрубок від очисного обладнання.
Другий варіант передбачає автоматичний збір жирів в спеціальні ємності (діжки). При заповненні ємностей потрібно викликати фахівців компанії, що займаються утилізацією жирів. Таке рішення менш зручне для споживача, але здатне значно заощадити на обслуговуванні.
Жировловлювачі для установки всередині будівель можуть бути і побутовими, з механічною чисткою обладнання. Такі системи найчастіше встановлюються в приватних багатоповерхових будинках, де використовуються септики. Особливість побутової очисної конструкції в більш ефективній роботі всієї каналізаційної системи. Менша ймовірність засмічення стічних трубопроводів.
Де купити жировловлювачі для установки всередині будівель – найкраща ціна
Специфіка цього обладнання в відсутності універсальності. Під кожні умови експлуатації потрібно точно розраховувати працездатність всієї системи. Не можна просто так купити будь-який жировловлювач і отримати необхідний результат. Тут враховується все – обсяг рідин, вміст, діаметри труб, висота обладнання щодо стічної системи. Краще відразу звернутися до профільних фахівців.
Цікавить мінімальна ціна жировловлювачів для установки всередині будівель – звертайтеся в компанію Полімер-Комплект. Продавець – виробник. А значить, зможе вирішити завдання будь-якої складності. Аж до виготовлення жировловлювача під вимоги замовника.
Жировловлювачі для встановлення всередині будівель на м’ясокомбінаті
Особливість жироловок у величезному асортименті. Де ємності відрізняються не тільки за розмірами та технічними характеристиками, а й конструкційними особливостями. Це важливо для комерційних підприємств, яким доводиться працювати з м’ясомолочними та кондитерськими виробами у промислових чи серійних обсягах.
У розрізі м’ясокомбінату це може бути величезний завод або невеликий цех. Не має значення, які виробничі площі у підприємства. Завжди можна підібрати і замовити жировловлювач для монтажу всередині будівлі. Ціна жироловки більше залежати від габаритів конструкції, а не технічних характеристик. А всі параметри підбираються, виходячи з потреб:
- Одна-дві мийки – досить купити дешевий уловлювач жиру з продуктивністю 1-1.5 кубометрів води на годину. Він встановлюється під раковинами та підключається до загального стоку. Для великого цеху, з десятком мийок, зручно замовити промисловий цеховий жировловлювач. Він може встановлюватися як на кухні, так і в підвальному приміщенні всередині будівлі.
- Форма та розміри підбираються покупцем індивідуально. А якщо немає необхідної конструкції, її легко виготовити на замовлення. Вартість жировики повністю залежить від витрат на матеріали.
- Технічне оснащення уловлювачів жиру завжди обмовляється з покупцем перед замовленням. Можна чистити жироловку вручну або автоматизувати процес. Систему сигналізації та автоматичного відкачування встановлює виробник (Полімер-комплект). Це зручне рішення щодо зручності обслуговування.
Крім жиру, на м’ясокомбінатах та в цехах з переробки м’ясних виробів, жироловки використовуються для вилову зі стічних вод олії, дрібних кісточок, лушпиння риби, вовни тварин, сміття та піску. Усього одна конструкція, а який рясний функціонал. Це дуже вигідно для бізнесу, де час на простий неприпустимий.
Металева або пластикова жироловка всередині приміщення – що краще
Метал хороший тим, що він гранично міцний і гарантовано витримає будь-які ударні навантаження. Тільки всередині будівлі, у цехах чи підвальних приміщеннях, фактор фізичних ушкоджень виключено. І пластикові жировловлювачі виглядають більш цікавими, тому що мають великі переваги:
- Невелика вага. Як ємності, так і знімних елементів (кришки, заглушок). При обслуговуванні кришку доводиться знімати – добре, коли вона легка.
- Стійкість до хімічно агресивного середовища. У раковину можна лити будь-які реагенти, на довговічності жироловки це не позначиться.
- Відсутність електропровідності. Актуально для приміщень із підвищеною вологістю, де стара електропроводка. Пластик не пропускає струм і не вразить людей на кухні або в цеху.
- Максимальна довговічність. Жир – окиснювач, миюча хімія – каталізатор. Нержавіюча сталь або оцинковка, в таких умовах, протримається до 10 років. А пластиковий жировловлювач збереже цілісність 50 років і більше.
- Низька ціна жировловлювача. Поліпропілен, поліетилен або ПВХ дешевше за металоконструкції. Звичайно в тих випадках, коли йдеться про нержавіючі або оцинковані леговані сталі.