Showing 1–15 of 40 results

Жировловлювачі – це прості конструкції, здатні швидко і ефективно очищати стічні води. Використовується обладнання для фільтрації виробничих і побутових стоків. Жировловлювачі здатні фільтрувати жирові частинки рослинного, тваринного, мінерального та синтетичного масла.

 

У чому вигода купити жировловлювач в Україні

 

Найголовніші переваги будь-якої конструкції з уловлювання жиру – це простота в експлуатації і мінімальна ціна на витрати. Вирішивши купити жировловлювач в Україні, майбутній власник більше орієнтується на габарити і зручність обслуговування.

 

Вигода покупці в ефективному результаті при мінімальних витратах. Простота конструкції дає відразу кілька ефективних результатів:

 

  • Безвідмовність в роботі і довговічність експлуатації.
  • Легкість обслуговування.
  • Низька ціна.
  • Можливість виготовити конструкцію за своїми кресленнями.

 

Які можна купити жировловлювачі – види, призначення

 

Вартість очисної конструкції може залежати від матеріалу, з якого вона виготовлена. Жировловлювачі виробляють з ПВХ, скловолокна, пластика, металу. Іноді, в промислових масштабах, конструкції можуть створювати з бетону. Вироби з полімерів прийнято вважати більш пристосованими для умов експлуатації. Тому у пластикових жировловлювачів вище популярність в Україні.

 

За принципом дії жировловлювачі бувають:

 

  • Гравітаційні. Завдяки хімічним реагентам, жир зв’язується між собою у важкі блоки і осідає на дні конструкції.
  • Механічними. Легкий жир накопичується у верхньому блоці очищувача і періодично відкачується.
  • Біологічними. За допомогою спеціальних мікроорганізмів жир перетворюється в органічне добриво.

 

За типом монтажу обладнання можна розділити на категорії:

 

  • Побутовий (під мийку). Встановлюється в будинках, квартирах, їдальнях, кафе.
  • Наземний. Застосовується для підприємств громадського харчування, автосервісу, заводах легкої промисловості.
  • Підземний. Обладнання для вилову жиру використовується на великих промислових підприємствах.

 

Все жировловлювачі можуть випускатися в вертикальному або горизонтальному положенні. Мати прямокутний або закруглений профіль. Велика частина жировловлювачів, що випускаються для промислових підприємств, взагалі виготовляються за кресленнями замовника.

 

Купити жировловлювач в Україні – найкраща ціна

 

У порівнянні з будь-якою іншою продукцією з полімерів, у обладнання для вилову жиру є одна важлива особливість. Покупці люблять вносити зміни в конструкцію, якщо на це є технічна можливість. Тому, вирішивши купити жировловлювачі в Україні, споживач віддає перевагу виробнику товарів. Крім гнучкості в побудові очисної споруди, майбутній власник ще й неабияк економить на ціні.

 

Бажаєте купити обладнання для жирового очищення стічних вод – довіряйте свій вибір компанії Полімер-Комплект. Фабрика нестандартних резервуарів готова запропонувати сотні готових рішень під будь-які завдання споживача. А бажаючим зробити жировловлювач під замовлення за своїми кресленнями, компанія гарантовано побудує недорогу і дуже продуктивну систему очищення.