Нафтавловлювачі купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Нафтавловлювачі

Нафтовловлювач (сепаратор нафтовмісних стоків) – це обладнання для попереднього очищення стоків. Воно призначено для очищення дощових і технічних стічних вод на територіях, на яких є ризик забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами через потрапляння їх в зливостоки та каналізацію. Місцями для установки нафтовловлювачів можуть бути:

 

·         автозаправні станції;

·         паркування;

·         гаражні комплекси;

·         автомийки;

·         транспортні бази;

·         автомайстерні.

 

 

Нафтопродукти, які можуть міститися в зливових стоках, несуть велику небезпеку для навколишнього середовища через забруднення поверхневих і підземних вод. Паливо, масла, мастильні матеріали, разом з дощовими і талими водами, потрапляють в зливову каналізацію і, отже, в природні водойми.

 

Забруднення нафтопродуктами може порушувати роботу біологічних очисних споруд, а також служити причиною знищення біологічного життя в водних екосистемах.

 

На попередньому етапі очищення в нафтовловлювачі тверді речовини відділяються від інших стоків шляхом гравітаційного осідання на дно першої камери – відстійника. Потім стічні води надходять в сепараційні камеру, де за допомогою коаласцентного фільтра відбувається відділення нафтопродуктів від “сірих вод”. Внаслідок чого нафтопродукти збираються в верхній частині і в фільтрі сепаратора, а очищена “сіра вода” йде в каналізацію або зливостоки.

 

Компанія “ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ” виготовляє нафтовловлювачі серії СУ під замовлення з поліетилену або поліпропілену продуктивністю до 36 м.куб на  годину.

 

Нафтовловлювачі вироблені компанією “ПолімерКомплект” виготовляються згідно зареєстрованих Технічних умов (ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 “СЕПАРАТОРИ ВОДОЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ”)

На нафтовловлювачі є висновок санітарно-епідеміологічної служби України.