Компанія купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Компанія

Компанія

Компанія “ПолімерКомплект” працює на ринку України з 2003 року.

 

Основним напрямком діяльності фірми є виробництво ємностей та інших пластикових виробів з листових пластиків. Одним з напрямків нашого виробництва є виготовлення сепараторів жиру для каналізації. Які застосовуються як на підприємствах харчової промисловості, у всіх закладах ресторанного господарства (кафе, ресторани), на кухнях супермаркетів, так і в побутових цілях.

 

У січні 2010р. нами було отримано Патент на корисну модель №47415 ( “Сепаратор водо-жирових емульсій”), а вже в квітні 2010 року зареєстрували Технічні умови ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 “СЕПАРАТОРИ ВОДОЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ”. Продукція в побуті отримала досить різноманітні назви – “Жироуловлювач”, “жировловлювач”, “Жіровідділювач “, “Жироловка”, “Жиро-пастка” і навіть “Жіроловушка”.


Дана продукція стала затребуваним серійним виробом на українському ринку. А зростаюча необхідність у захисті навколишнього середовища і відмінна продуктивність (ККД) щодо захисту каналізаційних трубопроводів зробили жировловлювачі просто необхідними на підприємствах громадського харчування, торгівлі та харчової промисловості.


    Серед наших постійних клієнтів – ЗАТ “ФОЗЗІ” (мережа супермаркетів “Сільпо” і “Фора”), мережа супермаркетів “ЕКО”, мережа супермаркетів “Наш Край”, мережа ресторанів “Козирна карта”, мережа кав’ярень “Кофе Хауз”, Київська кондитерська фабрика “ROSHEN”, ВАТ “Новотроїцький маслосирзавод”, Канівський маслосирзавод (Торгова марка “Клуб сиру”), ЗАТ “Молліс”, ЗАТ “Агроекопродукт” (торгова марка “ВЕРЕС”),

 

На даний момент Компанія «ПолімерКомплект», будучи офіційним торговим представником німецького концерну SIMONA AG, пропонує зі складу в м.Київ високоякісні конструкційні пластики (лист, пруток, стрижні, профіль) і кислотостійку запірну арматуру для інженерних робіт при виробництві нестандартних, зварних, пластикових виробів застосовуються в промислових і побутових цілях. Дані матеріали використовуються в харчовій, хімічній промисловості, в машинобудуванні, в торгівлі і побуту.

 

Інженерні листові пластики застосовуються в будівництві ємності для кислот і лугів, нестандартних ємностей великих розмірів, гальванічних ванн, резервуарів, басейнів, ємності для води, а також для ємностей застосовуються в системах очищення каналізаційних стоків (колодязі, септики, сепаратори жиру – жировловлювачі, що акумулюють резервуари, для футерування бетонних водоочисних резервуарів). Використання листових пластиків також можливо при виробництві хімічно стійких повітроводів, жировловлювач які служать для відведення кислотних і лужних випарів.

 

Ми пропонуємо комплексні поставки пластика з можливістю здійснення робіт зі зварювання листових пластмас для комплектації і реконструкції гальванічних цехів (ємності, вентиляція), установці реакторів в цехах з виробництва пральних і миючих засобів, обладнання пластиковими ємностями харчових підприємств.