Showing all 3 results

Пісковловлювачі під мийку серії ПУ – це очисне обладнання для вилову піску, що надходить зі стічними водами в каналізацію. Завдання уловлювача піску – затримувати сміття з дрібною фракцією, яке зливається через мийку у водостік. Конструкція має вузьку спеціалізацію. Тобто, використовується тільки для очищення води від піску, бруду, сміття. У цю категорію потрапляють дрібні кісточки, луска риб та інші харчові відходи, які можуть пройти крізь сито в раковині мийки.

 

Кому вигідно купити пісковловлювачі під мийку серії ПУ – сфери використання

 

Прийнято вважати, що вловлювачі піску актуальні для промислових підприємств, де за день через мийку проходять кубометри стоків. Це не так. Проблема зачіпає малий бізнес, де забруднення стічних труб відбувається частіше, ніж у виробництві. Купити пісковловлювачі під мийку серії ПУ вигідно для:

 

  • Підприємств громадського харчування (кафе, бари, ресторани, столові).
  • Організацій по виготовленню напівфабрикатів.
  • Компаній з надання сервісних послуг (ремонт техніки).
  • Сільськогосподарської галузі.
  • Торгових і розважальних центрів, готельного бізнесу.

 

Нерідко, замовити пісковловлювачі під мийку бажають власники приватних будинків, квартир і котеджів. Особливо в тих випадках, коли в будинку є маленькі діти і домашні вихованці. До думки «купити пісковловлювач» приходять все люди, які втомилися часто викликати сантехніка, щоб почистити сифон під мийкою.

 

Пісковловлювачі під мийку серії ПУ – ціна і якість

 

З фінансової точки зору, ціна пісковловлювачів виходить в рази менше, ніж прочищення інженерних мереж, що відповідають за відведення стоків в центральну каналізацію. Для приватних осіб це не критично. А ось бізнес може повністю зупинитися.

 

Пісковловлювачі серії ПУ – це конструкції, в яких вилов забруднень виконується механічним способом. Всередині контейнера встановлений фільтр-пакет, який легко пропускає воду і утримує в собі фракції сміття. При наповненні мішка якість зливу погіршується – це сигнал для користувача, якому просто треба відкрити кришку і поміняти фільтр-пакет. Як варіант, може використовуватися метод гравітаційної очищення – пісок осідає на дні і його треба вручну видаляти з ємності.

 

У будь-якому випадку, ефективність пісковловлювачів під мийку не може навіть піддаватися сумнівам. Це зручне і недороге рішення для побутових потреб і бізнесу. Все працює швидко і якісно. А ціна на покупку мінімальна.

 

Чому краще купити пісковловлювачі під мийку серії ПУ «Полімер-комплект»

 

Компанія виступає в ролі виробника і продавця. Маючи власне виробництво, можна запропонувати більше готових рішень, або зробити пісковловлювач під замовлення, по кресленнях покупця. Для виготовлення використовуються пластики німецького бренду Simona AG. Вони мають ряд переваг, які передаються кінцевому виробу:

 

  • Довговічність. Пісковловлювачі під мийку серії ПУ стійкі до фізичних пошкоджень, не піддаються впливу агресивного хімічного середовища (миючі засоби, наприклад, або розчинники).
  • Ощадливість. Працюють пісколовки самі по собі – не треба підключати електроживлення. До речі, фільтр-пакети можна використовувати багато разів.
  • Ефективність. Купити пісковловлювачі під мийку серії ПУ «Полімер-комплект» вигідно для будь-якої сфери діяльності людини. При своїй ціні, компактності і зручності монтажу, конструкція чудово очищає стічні води і не вимагає до себе постійної уваги.

 

Очисне обладнання повністю відповідає технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 і ТУ У 25.2-32306957-001: 2007. На установку не потрібно отримувати дозвіл від контролюючих органів. Навпаки, присутність пісковловлювачів на підприємствах регулюється законодавством України. Устаткування захищені патентами №47415 «Установка для безперервного поділу неоднорідних систем, шляхом гравітаційного осідання».