Showing all 2 results

Міжшарові прокладки для автоклавів – це виріб на основі різних матеріалів, що застосовується для забезпечення однорідності температурного режиму всередині герметично закритій ємності. Автоклав – це герметичний апарат, в якому відбуваються хімічні процеси, прискорювані шляхом зміни тиску або температури. Під визначення «автоклав» потрапляють такі конструкції:

 

  • Стерилізатор.
  • Дезінфекційна камера.
  • Хімічний реактор.
  • Сухожарові шафи.

 

Купити міжшарові прокладки для автоклавів з поліпропілену

 

Застосування виробів з полімеру, для забезпечення рівномірного температурного поля всередині автоклава, вважається кращим рішенням для стерилізаторів. Адже поліпропілен володіє рядом переваг перед іншими конструкційними матеріалами:

 

  • Стійкість до окислення – не іржавіють, не псуються.
  • Мають гідний показник температурного режиму – до 130 градусів за Цельсієм.
  • Біологічна захищеність – пластик не підтримує життя бактерій і мікроорганізмів.
  • Високий показник міцності і гнучкості одночасно.
  • Можливість виготовити прокладку для автоклава будь-яких форм і розмірів.

 

Пластикові міжшарові прокладки для автоклавів – найкраща ціна

 

При високих технічних характеристиках виробів з поліпропілену, матеріал має мінімальну вартість на ринку України. Є можливість купити міжшарові прокладки для автоклава будь-якої форми. Круглі, квадратні, прямокутні, для вертикальних або горизонтальних агрегатів. Можна вибрати товщину пластин – від 3 до 12 мм. І навіть замовити виготовлення за власними кресленнями прокладки під автоклав. Ціна послуги буде гранично вигідною для покупця.

 

Особливість поліпропіленових міжшарових прокладок для автоклава в підвищенні ефективності роботи стерилізаторів. Термостійка конструкція дозволяє збільшити завантаження ємності на 15-20%. При бажанні, можна навіть перевести автоклав в автоматичний режим роботи. Це вигідно споживачу, який мріє отримати високу продуктивність системи.

 

Де краще купити термостійкі прокладки для автоклава

 

Ринок України багатий пропозиціями в цьому питанні. Тільки вся продукція, як правило, обмежується невеликим асортиментом під стандартні розміри автоклавів. Бажаєте купити міжшарові прокладки для автоклавів за вигідною ціною – звертайтеся в компанію «Полімер-комплект». Підприємство самостійно виготовляє і продає вироби в будь-яких варіаціях виконання. Велика частина продукції виготовляється на замовлення.

 

Терзають сумніви щодо вибору – звертайтеся за консультаціями до менеджерів. Фахівці компанії розбираються в подібних питаннях і завжди допоможуть знайти зручне за ціною і ефективне рішення. Оптових покупців чекають спеціальні пропозиції. Безліч способів оплати, доставка по Україні, робота з фізичними та юридичними особами. Якість і висока результативність гарантовані всім покупцям. Довіряйте свій вибір тільки професіоналам.