Showing all 4 results

Обробні дошки з пластику PE-HD (PE100) товщина 12 мм – це аксесуар для забезпечення робочого місця в харчовій промисловості. Використовується дошка для оброблення та переробки м’яса, риби, овочів, фруктів. Призначена для кухарів і фахівців цеху, які працюють з ріжучим і ударним інструментом (ножі, сокири, молотки для відбиття м’яса). Купити пластикову дошку вигідно для:

 

 • Кухень кафе, барів, ресторанів.
 • Обробних цехів супермаркетів.
 • Пекарень і кондитерських підприємств.
 • Компаній по переробці риби, м’яса та інших продуктів харчування.

 

Вигідно купити дошку з поліетилену товщиною 12 мм

 

Основою у виробництві обробних дошок виступає поліетилен низького тиску PE-HD (PE100). Для виготовлення використовується листовий пластик німецького бренду Simona AG. Матеріал володіє всіма потрібними характеристиками і має низьку ціну. Міцність, жорсткість, хімічна стійкість, хороша в’язкість, довговічність. Це якісний і затребуваний аксесуар для професійних і побутових потреб.

 

Купити пластикові обробні дошки PE-HD (PE100, товщина 12 мм) вигідно в компанії «Полімер-комплект». Низька ціна обумовлена ​​тим, що підприємство самостійно виготовляє продукцію і продає її в Україні. Відсутність посередників в такій схемі створює вигідні умови для споживача за вартістю і зручністю вибору. Адже виробник може виготовити виріб під замовлення – за кресленнями покупців. На вибір доступні такі характеристики:

 

 • Фізичні розміри і форма.
 • Тип робочої поверхні (текстура, шорсткість).
 • Забарвлення. Поліетилен PE-HD (PE100) буває в білому і чорному кольорі. Чорна обробна дошка має УФ-захист.

 

Обробна дошка (PE100 з товщиною 12 мм) – найкраща ціна

 

Особливість всіх полімерів в єдиній основі. Відрізняється лише склад добавок, спосіб виробництва і невеликі відхилення в технічних характеристиках. Ціна обробних дошок із пластику (товщина 12 мм) залежить більше від розмірів виробу і обсягів поставки. Багатий асортимент товарів задовольнить попит споживача. А якщо цього недостатньо, то завжди можна зробити дошки під замовлення.

 

У плані виготовлення аксесуарів для харчової промисловості за кресленнями замовника немає ніяких обмежень. Як за формою, так і за габаритами. Можна навіть виготовити виріб за розмірами обробного столу. Все залежить від побажань покупця. Ціна обробної дошки обмовляється заздалегідь. Переваги продукції сподобаються навіть найвибагливішим замовникам:

 

 • Стійкість до хімічно агресивного середовища (миючі та чистячі засоби).
 • Зручні температурні режими. Полімер PE-HD можна експлуатувати в умовах від -50 до +80 градусів за Цельсієм.
 • Висока опірність ріжучим і колючим інструментам.
 • Поглинання ударів і вібрацій (актуально при відбитті м’яса на дошках).

 

Чому краще купити обробні дошки PE100 (12 мм завтовшки) в Полімер-комплект

 

Харчовий полімер бренду Simona безпечний для людського організму і продуктів харчування. Купити обробні дошки з пластику PE-HD (PE100, товщина 12 мм) вигідно для будь-якого бізнесу. Адже ціна продукції дивно низька. І чим більше партія при замовленні, тим привабливіше вартість для покупця.

 

Компанія «Полімер-комплект» дуже гнучко працює з оптовими споживачами. Створюються взаємовигідні умови для разових закупівель та довгострокового партнерства. Консультації, доставка, умови оплати, ціна, вид продукції – все детально обговорюється на початковому етапі співпраці.