Показано один результат

Пісковловлювачі “Клінінг” побутові – це обладнання для очищення стічних вод від забруднень у вигляді сміття і піску. Завдання уловлювача – не допустити засмічення каналізації твердими відходами та крупними частинками пісочного пилу.

 

Для чого вигідно купити побутовий пісковловлювач «Клінінг»

 

Особливість уловлювача в гарантійному очищенні стічних вод, які через раковину потрапляють в каналізаційну систему. У приватному будинку або квартирі забруднена вода частіше виливається в унітаз. Так як власник житла розуміє, чим загрожує засмічення стоків, що йдуть від раковин. Тільки ніхто не застрахований від засмічення, викликаного чищенням риби або промиванням продуктів над кухонною раковиною. Саме для таких завдань краще купити побутовий пісковловлювач «Клінінг».

 

Устаткування побутового значення буде доречно для установки в готелях, на базах відпочинку, в медичних і дитячих установах. Кафе, бари, ресторани, спортивні та державні установи потребують тотальний контроль стічних вод, що надходять від раковин в каналізаційну систему.

 

Замовити пісковловлювач «Клінінг» – переваги, краща ціна

 

Негабаритна і гранично спрощена конструкція має бездоганну ефективністю очищення. Легко експлуатується і обслуговується. А ще, у устаткування вигідна ціна. Побутові пісковловлювачі «Клінінг» стоять в рази дешевше, ніж разові послуги майстра по очищенню засмічень в каналізаційних трубах.

 

Для підключення до системи не потрібно нічого вигадувати. Обладнання поставляється в комплекті з патрубками. Обслуговування (витяг бруду, піску і сміття) виконується вручну без перекриття водопостачання. Для зручності експлуатації треба скористатися змінними фільтр-пакетами. Як варіант, можна запастися будівельними мішками, які дозволяють багаторазове використання.

 

Побутовий пісковловлювач «Клінінг» легко виготовити під замовлення – за кресленнями споживача. Такий варіант зручний більше покупцеві, який бажає розмістити очисну конструкцію в обмеженому просторі. До переваг обладнання можна додати:

 

  • Повна відповідність санітарним нормам, що регулюються державою. Є сертифікати якості та технічна документація для контролюючих органів.
  • У очисної конструкції передбачений гідрозатвор, що перешкоджає появі смердючих запахів, які йдуть з водостічної труби.
  • У пісковловлювачів «Клінінг» високоміцний пластиковий корпус, пристосований до ударів об нього підлогомийних машин при скиданні забрудненої води.

 

Де купити побутової пісковловлювач «Клінінг» – найкраща ціна

 

Відповідне за технічними характеристиками обладнання знайти в магазинах України складно на увазі малого асортименту товарів. Але вихід є – можна звернутися безпосередньо до виробника очисних конструкцій. Бажаєте купити пісковловлювачі «Клінінг» побутові – звертайтеся в компанію «Полімер-комплект».

 

Крім великої кількості обладнання, виробник порадує покупця можливістю зробити побутовий пісковловлювач під замовлення, по кресленнях або за ескізами. Ціна очисної конструкції буде мінімальною в Україні.