Showing the single result

Пісковловлювачі “Клінінг” побутові – це обладнання для очищення стічних вод від забруднень у вигляді сміття і піску. Завдання уловлювача – не допустити засмічення каналізації твердими відходами та крупними частинками пісочного пилу.

Для чого вигідно купити побутовий пісковловлювач «Клінінг»

Особливість уловлювача в гарантійному очищенні стічних вод, які через раковину потрапляють в каналізаційну систему. У приватному будинку або квартирі забруднена вода частіше виливається в унітаз. Так як власник житла розуміє, чим загрожує засмічення стоків, що йдуть від раковин. Тільки ніхто не застрахований від засмічення, викликаного чищенням риби або промиванням продуктів над кухонною раковиною. Саме для таких завдань краще купити побутовий пісковловлювач «Клінінг».

Устаткування побутового значення буде доречно для установки в готелях, на базах відпочинку, в медичних і дитячих установах. Кафе, бари, ресторани, спортивні та державні установи потребують тотальний контроль стічних вод, що надходять від раковин в каналізаційну систему.

Замовити пісковловлювач «Клінінг» – переваги, краща ціна

Негабаритна і гранично спрощена конструкція має бездоганну ефективністю очищення. Легко експлуатується і обслуговується. А ще, у устаткування вигідна ціна. Побутові пісковловлювачі «Клінінг» стоять в рази дешевше, ніж разові послуги майстра по очищенню засмічень в каналізаційних трубах.

Для підключення до системи не потрібно нічого вигадувати. Обладнання поставляється в комплекті з патрубками. Обслуговування (витяг бруду, піску і сміття) виконується вручну без перекриття водопостачання. Для зручності експлуатації треба скористатися змінними фільтр-пакетами. Як варіант, можна запастися будівельними мішками, які дозволяють багаторазове використання.

Побутовий пісковловлювач «Клінінг» легко виготовити під замовлення – за кресленнями споживача. Такий варіант зручний більше покупцеві, який бажає розмістити очисну конструкцію в обмеженому просторі. До переваг обладнання можна додати:

  • Повна відповідність санітарним нормам, що регулюються державою. Є сертифікати якості та технічна документація для контролюючих органів.
  • У очисної конструкції передбачений гідрозатвор, що перешкоджає появі смердючих запахів, які йдуть з водостічної труби.
  • У пісковловлювачів «Клінінг» високоміцний пластиковий корпус, пристосований до ударів об нього підлогомийних машин при скиданні забрудненої води.

Де купити побутової пісковловлювач «Клінінг» – найкраща ціна

Відповідне за технічними характеристиками обладнання знайти в магазинах України складно на увазі малого асортименту товарів. Але вихід є – можна звернутися безпосередньо до виробника очисних конструкцій. Бажаєте купити пісковловлювачі «Клінінг» побутові – звертайтеся в компанію «Полімер-комплект».

Крім великої кількості обладнання, виробник порадує покупця можливістю зробити побутовий пісковловлювач під замовлення, по кресленнях або за ескізами. Ціна очисної конструкції буде мінімальною в Україні.

При виборі побутового пісковловлювача, краще орієнтуватися на 2 базові критерії. Це обсяг конструкції та технічні характеристики патрубків. Об’єм впливає на пропускну здатність пісколовки. Треба враховувати той факт, що заповнений піском та сміттям мішок зменшуватиме робочий об’єм ємності. І це впливає на частоту обслуговування. Плюс є такий показник «пікове скидання». Скільки конструкція готова прийняти брудну воду на 1 раз. Одне відро води чи кілька. Тут уже враховується фактор поведінки.

 

Патрубок на вихід підбирається під діаметр труби, підключеної до каналізаційного зливу. Як варіант, можна встановити муфту. Діаметр горловини, як правило, великий (200-300 мм), щоб було зручно зливати воду з відра. Ціна пісколовки більше залежить від габаритів. Оскільки враховується витрата пластику виробництва конструкції. До додаткових витрат, в процесі експлуатації, може додатись лише купівля будівельних мішків для накопичення піску та сміття в пісколовці. Ніхто не забороняє використовувати ці мішки повторно.

Що краще купити – побутовий пісковловлювач або жировловлювач

 

Важливо розуміти, що це дві абсолютно різні конструкції. Зовні схожі, вони виконують різну функцію. І розглядатися для придбання можуть лише для спільного користування, але не для взаємозамінності.

 

  • Жировловлювач встановлюється під мийку і використовується для очищення стічних вод від жирів та сміття. Так, пісок конструкція теж здатна затримувати. Але не в тих обсягах, які надходять у результаті збирання приміщень. Та й з гігієнічних міркувань використовувати раковину для зливу бруду з підлоги це неправильно.
  • Пісковловлювач встановлюється як самостійне рішення з відкритим зливом і підключається до каналізаційної системи. Пісколовку можна використовувати для вилову жирів, але мішок для сміття швидко заб’ється, і конструкція втратить свою пропускну здатність.

 

Для побутових потреб, в умовах квартири або приватного будинку, краще купити побутовий жировловлювач. Ціна в Україні на нього не така висока. А ось зручність висока. Крім захисту каналізаційних труб від руйнування, жировловлювач допомагає економити фінанси на хімії. Пропускна здатність водостоку буде завжди на високому рівні.

 

Побутовий пісковловлювач цікавий для власників котеджів та приватних будинків, на території яких проживає велика кількість людей, або є домашні вихованці. Немає сенсу засмічувати собі каналізацію кілограмами піску та сміття. Адже у приватному секторі відновлення працездатності каналізації лягає на плечі власників. Замовити побутову пісколовку в Україні вигідно для:

 

  • Баз відпочинку. Особливо для тих, що знаходяться на березі річки чи моря.
  • Центрів відпочинку та розваг. Це сауни, лазні, мисливські чи рибальські угіддя; дитячі, профілактичні та оздоровчі центри.
  • Багатосімейні котеджі загального проживання – будинки, де мешкає кілька сімей.
  • Підприємства малого бізнесу – станції ТО, ремонтні майстерні, виробничі цехи.