Showing all 5 results

Обробні дошки з пластику PE-HD (PE100) товщина 25 мм – це аксесуар для харчової промисловості, виготовлений на основі полімеру. Дошка застосовується для оброблення та підготовки продуктів харчування на комерційних підприємствах, в господарстві і побуті. Це робоча поверхня для роботи з ріжучим і ударним інструментом, використовуваним кухарами та фахівцями обробних цехів. Купити обробну дошку вигідно для:

 

 • Використання на кухнях їдальнь.
 • Обробних цехів супермаркетів.
 • Пекарні (робота з тестом).
 • Кондитерської промисловості.
 • Підприємств по переробки м’яса, риби, овочів, фруктів.
 • Кафе, барів, ресторанів.

 

Вигідно купити дошку з поліетилену товщиною 25 мм

 

Основою для виготовлення дошки служить термостійкий поліетилен низького тиску PE-HD (PE100). У виробництві використовується листовий пластик німецького бренду Simona AG. Матеріал має затребувані якості і може мати різні технічні характеристики. Ціна обробних дошок з поліетилену повністю відповідає якості. Це міцний і жорсткий матеріал володіє запасом в’язкості і може застосовуватися в будь-яких умовах експлуатації.

 

Купити обробні дошки з пластику PE-HD (PE100, товщина 25 мм) вигідно в компанії «Полімер-комплект». Низька ціна продукції гарантована роздрібним і оптовим покупцям. Адже підприємство самостійно виготовляє обробні дошки і виставляє їх на продаж. Минаючи посередників, вдається домогтися конкурентної вартості на ринку України. Замовити обробні дошки можна навіть за власними кресленнями і в бажаному обсязі. Покупцеві доступний вибір виробів по:

 

 • Формі і розмірами.
 • Забарвленню (для пластику PE-HD – це білий і чорний колір).
 • Типу робочої поверхні (гладкі, шорсткі, текстуровані).

 

Обробна дошка (PE100 з товщиною 25 мм) – найкраща ціна

 

На ринку полімерів, тип матеріалу не так сильно впливає на ціноутворення, як фізичні розміри. Це зручно для покупця, який, орієнтуючись на потребу, може задавати виробнику свої умови. У магазині «Полімер-комплект» присутні найбільш популярні розміри обробних дошок (ширина, довжина, товщина). Але споживач може сам вирішувати, якої форми дошка повинна бути в його замовленні. Аж до того, що обробна поверхня може бути виготовлена ​​за форматом робочого столу.

 

Колір обробної дошки з поліетилену – це вже особисте побажання покупця. Для пластиків SIMONA PE-HD, класикою вважається біле забарвлення. Чорні дошки мають додатковий захист від ультрафіолету. Цікаві вони підприємствам, які займаються переробкою продуктів на відкритому повітрі (на вулиці, під променями сонця). До переваг всіх обробних дошок PE100, з товщиною 25 мм, можна додати:

 

 • Можливість експлуатації в великому температурному діапазоні (від -50 до +80 градусів за Цельсієм).
 • Стійкість до хімічно агресивного середовища (чистячі і миючі засоби).
 • Опірність ріжучим і колючим інструментам (хороша в’язкість).
 • Поглинання вібрацій і ударів (зручно відбивати м’ясо, використовувати електроприлади).

 

Чому краще купити обробні дошки PE100 (25 мм завтовшки) в Полімер-комплект

 

Харчовий пластик бренду Simona повністю безпечний для людського організму. Це стосується обробки продуктів харчування і умов експлуатації. Обробні дошки з пластику PE-HD (PE100) товщина 25 мм мають низьку ціну і демонструють відмінну довговічність.

 

Компанія «Полімер-комплект» створює взаємовигідні умови для оптових і роздрібних покупців. Є спеціальні пропозиції для довгострокового партнерства з представниками харчової галузі. Зручні умови оплати, доставка, консультаційні послуги.