Крахмаловловлювачі купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Крахмаловловлювачі

Крахмаловловлювачі

З кожним роком на Землі зростає обсяг забруднень, які скидаються людиною в навколишнє середовище в процесі своєї життєдіяльності. Все більше утворюється різних виробничих і харчових відходів, які потребують спеціальної технології утилізації.

 

Пройшли ті часи, коли підприємства харчової промисловості використовували тільки натуральну сировину. Тепер в технологічних процесах все частіше застосовуються різні харчові добавки, які кардинально змінюють властивості продуктів. У цьому ж напрямку відбувається розвиток і інших галузей промисловості, особливо таких як парфумерна, хімічна, машинобудування. Розробляються нові реагенти, всілякі присадки, штучні масла, жири. З більшістю з них природа вже не в силах впоратися сама, що і призводить до різних екологічних катастроф.

 

Одним з видів таких важнопереробних відходів є стоки, які вміщають жири. Тому застосування жировловлювача на виробництвах де скидають жиро-і масло-місткі стоки – обов’язково! Це потрібно в першу чергу не для того щоб знизити кількість ремонтів каналізаційних мереж, а для того щоб зменшити кількість жирів, які скидаються у водойми. Системи очищення господарсько побутових стоків не справляються з специфічними стоками, які містять жири, і така неочищена вода потрапляє в наші водойми.

 

Крохмаль міститься в багатьох продуктах – в деяких фруктах, овочах, у великій кількості – в картоплі і в бобових. Крохмаль входить до складу більшості ковбас, майонезу, кетчупу та інших продуктів в якості згущувача. Крім того, крохмаль у вигляді порошку широко використовується в целюлозно-паперовій промисловості та у фармацевтичній промисловості, в ролі наповнювача форм лікарських препаратів у таблетках.

 

Коли крохмаль потрапляє в каналізаційні труби, то з плином часу він почне відкладатися на стінках труб у вигляді кірки, яка на вигляд нагадує накип на чайнику. Пройде зовсім небагато років, і каналізаційна система може вийти з ладу.

 

Що таке крохмаль-уловлювачі?

 

Крохмаль-уловлювачі – це спеціальне обладнання, яке, завдяки своїй конструкції, затримує частинки крохмалю в каналізаційних стоках.

 

Крохмаль-уловлювачі за конструкцією нагадує жировловлювач. Але з лотком для крохмалю і додатковими внутрішніми перегородками, для більш ефективного відстоювання крохмалю. Як і жировловлювачі, крохмаль-ловкі відрізняються продуктивністю і піковим скиданням, від чого залежить і їх ціна. Крохмаль-уловлювачі, в залежності від умов експлуатації, підрозділяються на: побутові та промислові.

 

Переваги крохмаль-уловлювачів:

 

  • Високий рівень очищення води від крохмалю.
  • Відмінне виконання всіх нормативів і вимог, висунутих до пристрою.
  • Простота використання. Спеціальний лоток встановлений таким чином, що не пропускає сміття в робочий простір. Лоток легко знімається і очищається.
  • Простота підключення – не вимагає спеціального обладнання і навичок.
  • Міцність – корпус виготовляється з високоякісного пластику. Може витримати високу температуру і не псується від контакту з хімічно агресивними речовинами.
  • Гарантія – 2 роки.
  • Доступна ціна.

 

За яким принципом обирати пристрій?

 

Купити потрібну модель крохмаль-уловлювача не представляє особливої ​​складності, якщо добре розібратися в тому, як працює пристрій, що в нього входить, яких розмірів буває.

 

Багато хто вибирає крохмаль-уловлювачі спираючись на вартість. Але це не зовсім вірно. Ціни можуть бути різними і не завжди розповідати всю правду про товар. Тому читання важливої ​​інформації біля кожного товару варто, щоб мати вірне уявлення про те, як воно працює. Про величину ємності, про призначення і терміни експлуатації. Не зайвим буде послухати відгуки реальних людей, які вже купували подібні пристрої і застосовували на ділі.

 

Купити крохмаль-уловлювачі виробництва компанії ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ Ви можете скориставшись консультацією менеджера. У нас ви зможете вибрати будь-яку модель, подивитися габарити, порівняти продуктивність і вирішити, який прилад вам найбільш підходить. На крохмаль-уловлювачі виробництва компанії ПОЛІМЕРКОМПЛЕКТ діє гарантія – 2 роки.