Showing 1–15 of 16 results

Жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – це технічне обладнання для підприємств харчової сфери діяльності. Продукція використовується для якісної очистки стічних вод від жирів рослинного і тваринного походження. Основне завдання таких жировловлювачів – зберегти цілісність каналізаційних труб і запобігти пошкодженню системи.

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – вигода

Особливість будь-якого жировловлювача в доцільності покупки. Відносно недороге за ціною обладнання здатне заощадити власнику бізнесу на ремонтно-відновлювальні роботи інженерних мереж. Зокрема, на:

  • Заміні каналізаційних труб.
  • Проведення очисних заходів при засміченнях.
  • Виплаті штрафу державі за неякісні стоки, які надходять в загальноміську систему.

Ціна промислового жировловлювача виходить значно дешевше, ніж разова оплата послуг по ремонтно-відновлювальним роботам в умовах будь-якого підприємства. І це без урахування простою, який неминучий при аварії на каналізаційних стоках.

Види промислових жировловлювачів для підвальних приміщень

На ринку України обладнання прийнято розділяти на стандартне, напівпрофесійного і професійного типу. А виробники поділяють жировловлювачі на наступні категорії:

  • Для HoReCa. Кафе, бари та ресторани. Малі розміри, невелика продуктивність і низька ціна – критерії, які коротко описують подібні системи очищення від жиру.
  • Системи очищення для малих підприємств і столових громадського харчування. Головна особливість жировловлювачів в принципі роботи. А точніше – в способі очищення обладнання від жирів. Як правило, це автономні системи, здатні самостійно відкачувати жири в спеціальні накопичувачі.
  • Цехові жировловлювачі. Орієнтовані на великі підприємства, що займаються обробкою напівфабрикатів рослинного і тваринного походження. Обладнанню властиво володіти високою потужністю. Через що, у очисних систем великі розміри і вище ціна. Купити промисловий жировловлювачі для підвального приміщення вигідно підприємствам громадського харчування, супермаркетам і малим виробництвам м’ясної продукції.

Купити жировловлювач для підвальних технічних приміщень – найкраща ціна

Особливість обладнання для очищення стічних вод від жиру в складності підключення до каналізаційної системи. Особливо в тих випадках, коли вже є розведена лінія і потрібен тільки монтаж жировловлювача. У таких випадках краще звернутися безпосередньо до виробника очисного обладнання. Таке рішення допоможе усунути будь-які проблеми з сумісністю.

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях вигідно в компанії Полімер-Комплект. Підприємство орієнтоване якраз на нестандартні умови монтажу жировловлювачів. Компетентні фахівці зможуть швидко розрахувати продуктивність системи і запропонувати найбільш ефективне і недороге за ціною рішення.

Замовити жироловку для кафе, ресторану, громадської їдальні

 

Особливість підприємств громадського харчування полягає в тому, що на об’єкті використовується кілька мийок. І, як правило, розташовані вони у різних приміщеннях. А іноді й на кількох поверхах у будівлі. У такому випадку, під кожну раковину треба купити окремий жировловлювач. А можна замовити одну очисну конструкцію для монтажу у підвальному приміщенні. У такому разі, всі стокові труби від мийок зводяться на вхід жировловлювача.

 

Головна перевага промислових жироловок у високій продуктивності. Зокрема, пропускної спроможності та пікового скидання стоків. І покупцеві не треба нічого вираховувати. Достатньо озвучити менеджерам компанії Полімер-комплект сумарну продуктивність усіх мийок. Як варіант, вказати кількість раковин та їх тип (модель, виробник, розміри).

 

Переваги жировловлювачів для встановлення в підвальних технічних приміщеннях:

 

  • Зручне обслуговування. Причому виконуватися воно може навіть у процесі роботи підприємства. Але виробник жировловлювачів наполягає на проведенні операцій зранку, до запуску кухні. Справа в тому, що за ніч стоки охолоджуються – простіше прибирати тверді фракції жиру, які знаходяться на дні ємності. А також, збирати вручну олію та жир у рідкому стані у верхній частині жироловки.
  • Можливість автоматизації процесу очищення. У технічних приміщеннях зручно встановлювати насос та ємності для відібраного з ємності жиру. Як варіант, можна обладнати систему сигналізації, якщо передбачається напівавтоматичний режим очищення ємності.
  • Якщо жироловка з металу, всі смердючі запахи каналізації будуть у технічному приміщенні, а не біля раковин.

 

Купити підвальний жировловлювач для рибцеху вигідно

 

Переробка великих обсягів риби створює багато незручностей власнику бізнесу. Крім великих обсягів жиру, у стік потрапляють луска та дрібні кісточки з м’ясом. Для рибних цехів доводиться закуповувати спеціальне обладнання для вилову всього сміття із системи водостоку. Жировловлювач покупці розглядають до придбання в останню чергу. А даремно. Адже жироловки Полімер-комплект здатні відловлювати зі стоків навіть кавову гущу та пісок. Вся справа в особливій конструкції жировловлювача.

 

Промислові уловлювачі жиру мають багаторівневу систему очищення. Виконана вона у вигляді кількох відстійників. Легкі олії та розплавлені гарячою водою жири збираються нагорі відстійника. Тверді та важкі фракції осідають на дні ємності. Навіть при великому навантаженні на жироловку вода встигає пройти всі системи очищення.

 

Зрозуміло, що великі ємності створюють складнощі в обслуговуванні вручну. Але і тут є відмінне рішення – відкачування жирів та сміття в автоматичному або напівавтоматичному режимі. Вирішується це монтажем насоса для відкачування мулу в окрему ємність. Далі, власнику бізнесу вирішуватиме, що робити з жиром та сміттям. На великих підприємствах жири з використанням спеціальних хімічних реактивів перетворюють на органічні добрива. Відмінний пасивний дохід для будь-якого підприємця, який вміє рахувати свої гроші.