Showing all 8 results

Жировловлювачі цехові, круглі – це технічні ємності для очищення стічних вод від жирових домішок. Особливість конструкції у виконанні – сепаратор жиру має циліндричну форму. Монтаж обладнання виконується в цеху, ближче до мийки. Установка жировловлювача може виконуватися безпосередньо в цеху, або під ним – в підвальному приміщенні.

Чому краще купити круглі цехові жировловлювачі

Циліндрична форма технічних ємностей вважається більш зручною в монтажі та експлуатації. За рахунок відсутності кутів в конструкції менше ймовірність скупчення засмічень всередині очисного обладнання. При монтажі сепаратора жиру в землю або облаштоване бетонне поглиблення, гарантується висока жорсткість і міцність конструкції.

Купити жировловлювачі цехові круглі можна під будь-яку сферу використання. Починаючи з малого бізнесу, закінчуючи промисловими підприємствами. Циліндричні ємності можуть бути горизонтальними і вертикальними. У кожного виду сепаратора жиру свої явні переваги. І всі вони зачіпають ефективність роботи очищувача в будь-яких умовах експлуатації.

Переваги цехових жировловлювачів круглої форми – ціна-якість

Сепаратори жиру виготовляються з нержавіючої сталі, скловолокна або полімерів. Останній варіант вважається кращим за співвідношенням якість-ціна. Цеховий жировловлювач круглий має низку переваг, які привертають увагу покупців:

 • Простота монтажу.
 • Повна герметичність.
 • Висока стійкість до корозії.
 • Системи очищення екологічно безпечні для людини і навколишнього середовища.
 • Всередині ємності не утворюється грибок або цвіль.
 • Відмінний показник довговічності – 30-50 років.
 • Немає потреби в додаткових витратах на гідравлічний контур.

Купити цехові жировловлювачі циліндричної форми в Україні дуже зручно і вигідно для будь-якої сфери діяльності. До переваг можна додати великий асортимент жировловлювачів за розмірами. Аж до того, що очисну конструкцію можна легко виготовити по кресленнях замовника.

Де краще купити круглий цеховий жировловлювач

Промислових і побутових сепараторів жиру на українському ринку більш ніж достатньо. Практично кожний спеціалізований магазин готовий надати великий асортимент продукції під різні потреби. Але, якщо цікавить найкраща ціна, то вибір треба довіряти тільки виробникам. Вигідно купити жировловлювачі цехові круглі можна в компанії Полімер-Комплект. Переваг у продавця достатньо:

 • Хороший асортимент товарів для вибору.
 • Відмінна ціна на всі вироби в Україні.
 • Можливість виготовити жировловлювач під замовлення за власними кресленнями.
 • Для роздрібних і оптових покупців передбачені спеціальні пропозиції.
 • Менеджери компанії консультують всіх потенційних покупців.
 • Є можливість модернізувати наявну очисну систему до необхідного рівня.
 • У магазині Полімер-Комплект можна купити аксесуари до жировловлювача.

Замовити жировловлювач для виробництва напівфабрикатів

 

Пельмені, вареники, млинці, манти та інші напівфабрикати виготовляються на основі борошна, крохмалю та молочних продуктів. Усі відходи виробництва потрапляють через раковину у стік. У домашніх умовах, при разовому виготовленні напівфабрикатів це не критично. Але щоденне скидання в каналізацію відходів борошна, молока, вершків, олії призводить до засмічення зливу.

 

І у власника бізнесу є лише 3 варіанти:

 

 • Щодня заливати в мийку хімічні рідини для розчинення біологічних відходів у трубах.
 • Чекати, коли стік заб’ється та викликати сантехніка для прочищення труб.
 • Замовити жировловлювач, який відловлюватиме відходи.

 

Всі ці 3 варіанти мають свої переваги та недоліки. У бізнесі прийнято враховувати такі фактори як фінансові витрати та час простою. І ці критерії легко застосувати до перерахованих вище варіантів.

 

 • Часте прочищення каналізації хімікатами зручне в плані тимчасових витрат. Якщо трубопровід пластиковий, то процедура нешкідлива для всієї системи каналізації. Якщо метал – то труби, згодом, загниють та луснуть. Плюс, потрібні постійні невеликі витрати на засоби для чищення.
 • Забиття труб від борошняних виробів та жиру – лотерея. Коли злив стоків виконується гарячою водою, період працездатності каналізації збільшується. Але варто стоку забитися, потрібно викликати майстра. Для підприємства це фінансові витрати та зупинка бізнесу.
 • Якщо купити жировловлювач, то перші 2 варіанти відпадуть самі по собі. Але ціна жироловки вища, ніж разовий виклик сантехніка та місячні витрати на хімічні засоби для чищення.

 

У тому випадку, коли підприємець планує короткострокове виробництво напівфабрикатів в Україні, краще віддати перевагу першим двом варіантам. Але якщо бізнес розрахований на довгострокову перспективу – понад рік, то купити уловлювач жиру буде вигідніше.

 

Круглий цеховий жировловлювач із пластику або металу – що краще

 

Нержавіючі та оцинковані жироловки мають ідентичну ціну пластиковим конструкціям. Компанії, що займаються металопрокатом, запевняють, що метал міцніший за пластик. І це правда. Тільки чомусь мовчать про довговічність. Справа в тому, що жир – це природний окиснювач. І ніяка нержавіюча сталь або оцинковка не зможе протистояти цьому окисленню протягом тривалого часу. Достатньо 5-7 років, щоб зруйнувати конструкцію зсередини.

 

Пластик у цьому плані краще. Жировловлювачі з поліпропілену або поліетилену не руйнуються зсередини під впливом жирів та хімічних засобів для чищення з агресивним середовищем. Так, пластик не такий стійкий до фізичних ударів, як метал. Але ж це кухня, а не будівництво. Жировловлювач одноразово встановлюється під мийками на кухні і не зазнає фізичного насильства ззовні.

 

До того ж, пластикові жироловки легші за металеві. Якщо для чищення потрібно зняти кришку жироловки, то зручніше працювати із пластиком, а не металом. І ще одна перевага, яка помітна вже в процесі тривалої експлуатації уловлювача жиру. Ущільнювач на кришці, що знімається. При частому обслуговуванні жировловлювача, м’який ущільнювач зберігає цілісність на пластиковій кришці, як і герметизацію. А ось на металевому люку ущільнювач швидко згниває та пропускає через себе смердючі запахи каналізації.