Showing all 8 results

Пісковловлювачі “Клінінг ПМ” для підлогомиючих машин – це очисні конструкції для вилову піску з каналізаційних стоків. Завдання уловлювача – затримувати пісок, сміття, бруд, що надходять у водостік. Особливість обладнання у вузькій спеціалізації – використовується система спільно з машинами для миття підлоги. Купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” вигідно для:

  • Виробничих підприємств.
  • Торгових, виставкових та розважальних центрів.
  • Державних установ.
  • Малого бізнесу, що має склади зберігання товарів.

У чому вигода купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – переваги

Виходячи з потреб, зазначених вище, машини для миття підлоги актуально використовувати при прибиранні великих площ. Техніка більш ефективно виконує збір піску, сміття і пилу, витрачаючи на чистку менше часу, ніж фізична праця прибиральниць. Природно, збільшується і обсяг зібраного сміття, який природним шляхом скидається в каналізаційну систему.

Щоб уникнути засмічення інженерних мереж, потрібно замовити пісковловлювач “Клінінг ПМ”. Ціна обладнання вийде значно дешевше, ніж залучення комунальних служб на ліквідацію засмічень. Це і є головна мета споживача, який зробив вибір на користь систем з вилову піску.

Пісколовки представляють собою ємність певних розмірів, яка має горловину для прийому стоків і патрубок для зливу очищеної води в каналізацію. Усередині пісковловлювачів “Клінінг ПМ” встановлено фільтр-мішок, в якому накопичується сміття з піском.

Купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – найкраща ціна і якість

Ефективність системи очищення стічних вод досягає 100%. Злив забрудненої води та скидання очищених стоків в каналізацію відбувається за пару хвилин. Якщо в ємності спостерігається скупчення води, значить пора міняти фільтр-мішок. Потрібно дочекатися повного зливу води і просто вилучити наповнений піском мішок, замінивши його на новий. Операція гранично проста. До того ж, можна використовувати звичайний ПП мішок для вивозу будівельного сміття.

Виготовляються пісковловлювачі “Клінінг ПМ” з пластика. Розмір і форма конструкції підбираються під потужність підлогомиючої машини і зручності монтажу. Ціна систем для очищення стічних вод від піску і витрати на обслуговування мінімальні. Це зручне і вигідне рішення для бізнесу, яке гарантує бездоганність в будь-яких умовах експлуатації.

Чому краще купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” в “Полімер-комплект»

Компанія «Полімер-комплект» має багатий асортимент очисних конструкцій. Є пісковловлювачі з залповим скиданням 40, 60, 80, 100, 150 і 200 літрів. Крім реалізації готових виробів, підприємство може виготовити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” під замовлення, по кресленнях покупця. Власне виробництво обладнання з конструкційних пластиків знімає всі обмеження для споживача.

Матеріали, використовувані у виробництві, компанія «Полімер-комплект» закуповує у німецького бренду Simona AG. Це міцні та довговічні пластики, які підходять для жорстких умов експлуатації:

  • Висока міцність і жорсткість конструкцій. Для підлогомиючих машин це критично, так як пісковловлювачі завжди відчувають сильні ударні навантаження.
  • Стійкість до хімічно агресивного середовища. Для миття підлоги використовуються очисні і миючі засоби.
  • Захист від смороду з каналізації. Все пісковловлювачі «Полімер-комплект» обладнані гідравлічним затвором, що перешкоджає проникненню нечистот в очисну ємність.

Пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – це правильний вибір для бізнесменів, які вміють рахувати свої гроші. При мінімальних витратах покупець отримає очікуваний і довгостроковий результат. Гранично проста в експлуатації конструкція націлена на ефективність в роботі.

Замовити пісковловлювач «Клінінг ПМ» для торгового залу та складу

 

Особливість пісколовок серії «Клінінг ПМ» у зручній конструкції. Поряд із місткою ємністю, здатною прийняти великий об’єм води за раз, пісковловлювач не забирає багато вільного простору. Це відбивається на ергономіці приміщення, де встановлюється конструкція. Зокрема, використовувати пісковловлювач можна безпосередньо в приміщенні, де виконується прибирання із застосуванням машин для миття підлог. Для підключення до каналізаційної системи, що знаходиться на відстані, можна використовувати пластикові або металеві трубопроводи.

 

Наявність фільтр-мішка, який використовується для вилову піску та сміття, значно скорочує час на обслуговування очисної конструкції. Усередині ємності немає жодних механізмів. Тобто немає потреби в додатковому сервісі. Ще одна очевидна перевага – це можливість виготовлення пісковловлювача на замовлення. Ціна такого рішення залежатиме лише від кількості використаного для виробництва пластику. Замовити пісковловлювач «Клінінг ПМ» зручно для підприємств, що мають обмеженість по монтажу. Можливе виготовлення фігурних конструкцій, як горизонтальних і вертикальних, так і складнішої форми, наприклад, кутових.

 

Який краще пісковловлювач для підлогомийних машин – з пластику або металу

 

У розрізі міцності, надійності, довговічності та ціни, обидва варіанти вважаються гідним вибором покупця. Великий асортимент пісковловлювачів, за обсягом і формою, доступний як для пластикових, так і для металевих конструкцій. На користь сталі – необмежена жорсткість, що зручно для складів, де територією переміщаються транспортні засоби (навантажувачі, наприклад). Якщо пісковловлювач встановлений безпосередньо на складі, а не в санітарному вузлі, то є ймовірність наїзду навантажувача на пісколовку, необережно.

 

На користь пластику – комфортність в експлуатації. У порівнянні з металом, стінки пластику не вібрують, що позначається на безшумності, при зливі великих обсягів брудної води в ємність з відра або бака машини для прибирання підлоги. А ще, пластикова кришка, одягнена на пластиковий корпус пісковловлювача, гарантовано утримує запах каналізації всередині. Чого не можна сказати про метал – навіть гумове кільце ущільнювача не врятує від смороду.

 

До того ж, пісковловлювачі компанії «Полімер-комплект» доповнюються гідрозатвором. Встановлюється він на вихідний патрубок, який приєднується до каналізаційної системи. Що підвищує зручність експлуатації пісколовки на найближчі десятиліття вперед.