Showing all 4 results

Обробні дошки з пластику PE-HD (PE100) товщина 10 мм допоміжний аксесуар для харчової промисловості. Кухонні приналежності використовуються для оброблення та переробки м’яса, риби та інших харчових продуктів. Купити обробну дошку з поліетилену зручно для малого і середнього бізнесу, побутових завдань. У виконанні з 10 міліметрової товщиною, виріб зручно для:

 

 • Нарізки продуктів в кафе, барах, ресторанах, столових.
 • Замісу тіста і приготування на його основі напівфабрикатів (булочки, пельмені, вареники).
 • Оброблення риби, м’яса птиці, невеликих тварин в супермаркетах.
 • Виготовлення кондитерських виробів в бізнесі.

 

Вигідно купити дошку з поліетилену товщиною 10 мм

 

Виготовляються аксесуари з поліетилену низького тиску PE-HD (PE100). Основою служить листовий пластик німецького бренду Simona AG. Матеріал демонструє відмінні показники міцності і стійкості до великого діапазону температур. У обробної дошки відмінна в’язкість і жорсткість.

 

Купити пластикові обробні дошки PE-HD (PE100, товщина 10 мм) вигідно в компанії «Полімер-комплект». Низька ціна на продукцію обумовлена ​​тим, що підприємство самостійно виготовляє обробні дошки і продає їх на ринку України. Покупцеві доступний великий асортимент товарів за фізичними розмірами, кольором, технічними характеристиками. При бажанні, обробні дошки можна виготовити під замовлення:

 

 • Вибрати індивідуальні розміри і форму.
 • Визначитися з типом обох поверхонь.
 • Визначити колір вироби (PE100 буває білим і чорним).

 

Обробна дошка (PE100 з товщиною 10 мм) – найкраща ціна

 

Специфічність всіх полімерів в єдиній основі. Відмінності стосуються тільки добавок і способу отримання. Через що і з’являються відхилення в технічних характеристиках. Ціна обробної дошки з пластику (товщина 10 мм) може ще залежати від партії продукції. Оптова поставка гарантує значне зниження вартості для кінцевого споживача.

 

При замовленні продукції за власними кресленнями, для покупця немає ніяких обмежень. Крім форми, можна вибрати будь-який розмір, навіть більше стандартних пластикових листів. Легко виготовити обробну дошку за габаритами обробного столу. Обробні дошки володіють цікавими технічними характеристиками:

 

 • Стійкі до хімічно агресивного середовища (миючі та чистячі засоби).
 • Можуть експлуатуватися при температурах від -50 до +80 градусів за Цельсієм. Актуально для заморозки напівфабрикатів в харчовій промисловості.
 • Добре пручаються ріжучим інструментам (10 мм не підходять для роботи з сокирами).
 • Здатні поглинати удари і вібрації (відбиття м’яса).

 

Чому краще купити обробні дошки PE100 (10 мм завтовшки) в Полімер-комплект

 

Всі полімери бренду Simona відносяться до харчових пластиків. Ця особливість в пріоритеті в харчовій промисловості. Купити обробні дошки з пластику PE-HD (PE100, товщина 10 мм) вигідно за ціною і якістю. Особливо для оптових замовлень, де ціноутворення разюче помітно.

 

Компанія «Полімер-комплект» дуже гнучко працює з роздробом і оптом. Для всіх покупців створюються взаємовигідні умови. Разові або довгострокові замовлення – вибирати замовнику. Обсяги готової продукції, умови оплати та доставки завжди обговорюються заздалегідь.