Жировловлювач серії "Арктика" купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Жировловлювач серії “Арктика”

Жировловлювач серії "Арктика"

На виставці “Аква-Терм Київ – 2012” вперше був представлений наш Жировловлювач серії “Арктика”, виготовлений з термостійкого пластика.

Завдяки фізико-хімічним властивостям полімеру діапазон робочих температур жировловлювачів збільшився від -40 С до +80 С. Жировловлювач встановлюється під мийкою або поруч з нею, а також в приямках або колодязях на вулиці.

Жировловлювач серії "Арктика"

Завдяки стандартним раструбам, або додатковим муфтам, можливі різні варіанти підключення жировловлювача в систему каналізації – як через гофровані патрубки або ПВХ шланги, так і стандартними каналізаційними фітингами (діаметр 50мм).

Цю модель жировловлювачів тепер можна, без всяких сумнівів, розташовувати в вуличних колодязях або невеликих приямках. При цьому зберігаються невеликий обсяг (60л) і ціна, як у жировловлювача “під мийку”!

Жировловлювач серії "Арктика"

Жировловлювач в такому виконанні повністю відповідає вимогам ДБН В.2.5-64: 2012.

Також запущено виробництво даної моделі з фільтр-пакетами – “Арктика”-Ф

Жировловлювач “Арктика” – це рішення “жирових” питань, як для служб водоканалу і санстанції, так і для господарів всіляких вуличних кафе, МАФів та наметів з шаурмою, пиріжками та чебуреками!

На сьогодні всі ці точки швидкого харчування зливають свої жири, в кращому випадку, прямо в найближчу каналізацію, хоча найчастіше це може бути і звичайні зливостоки, звідки вся ця жирова плівка потрапляє прямо в трубопроводи і природно їх забиває.

Жировловлювачам “Арктика” не страшні ні великі морози, ні спека. Використовуваний при їх виробництві пластик не боїться сонячних променів, так як проходить УФ (ультра-фіолетову) стабілізацію і розрахований на тривалу роботу в самих екстремальних умовах.

Жировловлювач серії "Арктика"

Жировловлювачі “Арктика” можна встановлювати на час роботи біля МАФу, а слив виводити в каналізацію за допомогою гнучкого шлангу ПВХ або каналізаційних труб діаметром 50мм.

Жировловлювачі Арктика також випускаються в моделях з фільтр-пакетами. Велика кришка, на весь жировловлювач, дозволяє легко його обслуговувати і легко замінювати фільтри. Товстий гумовий ущільнювач під кришкою забезпечує необхідну герметичність.