Пісковловлювачі для прибирання приміщень купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Пісковловлювачі для прибирання приміщень

Пісковловлювачі СЕРІЇ “КЛІНІНГ”

 

Пісковловлювачі серії “Клінінг” призначені для запобігання засмічення каналізаційних труб сміттям і осадом у вигляді піску і бруду, а також для максимальної зручності і ефективності роботи прибиральниць.

 

 

При прибиранні приміщень виникає необхідність кудись зливати брудну воду, яка містить до того-ж якусь кількість зважених часток (пісок, земля, сміття). У кращому випадку, прибиральниця може таку воду зливати в унітаз, в гіршому – в мийку. При цьому, часто виникає ймовірність засмічення каналізаційних труб. Уникнути таких засмічень можна за допомогою пісковловлювачів серії “Клінінг”.

Пісковловлювачі для прибирання приміщень

Пісковловлювач «Клінінг 60» призначений для зливу брудної води під час ручного прибирання приміщень.

 

Пісколовка оснащена заливною горловиною (d 300 mm) зі зручним кріпленням фільтрувального мішка для збору сміття. Забруднена вода, після збирання, залпом зливається в горловину пісковловлювача, проходить через закріплений на горловині фільтр-мішок і, очищена від зважених речовин і сміття, йде в каналізацію. Процедура проста і не вимагає ніяких зусиль і спеціальних навичок. Прибиральниця може просто, знявши кришку з горловини, злити відро також як в будь-який піддон і продовжувати роботу.

 

Пісковловлювачі “Клінінг 60” розрахований на залповий слив 20-35 літрів (2-3 відра). 

Фільтр-мішок пісковловлювача необхідно міняти, коли вода затримується значно-довше. Перфорована перегородка влаштована таким чином, що дозволяє робити слив навіть при значному заповненні пісковловлювача. Якщо при черговому скиданні Ви побачили, що вода залишилася стояти в горловині – значить пора замінити мішок.

 

Зміна фільтр-мішка абсолютно не-складна. Просто зніміть фіксуючий хомут з горловини пісковловлювача, витягніть мішок і помістіть новий. Фільтр-мішки для пісковловлювача Ви також можете придбати у нас. Завдяки компактним розмірам Ви можете розмістити пісколовку в будь-якому зручному місці. Пісковловлювачі оснащуються поворотним гідрозатвором, що виключає проникнення неприємних запахів з каналізації. Для зручності підключення, пісковловлювач комплектується довгою гофрою. Для зливу води з пісколовки (при переміщенні пісковловлювача або щоб підготувати його до транспортування) досить опустити поворотні патрубки гідрозатвору в горизонтальне положення – вода самопливом піде в каналізацію.

 

Переваги пісколовок серії «Клінінг»:

 

 

·         Комфорт в рутинній роботі персоналу.

·         Відсутність необхідності в додатковому обладнанні (ванни, піддони та ін.) – Пісковловлювачі оснащені власною зручною заливний горловиною.

·         Поворотний гідрозатвор – зручність монтажу і зливу води та гарантована відсутність запахів з каналізації.

·         Зручність зміни фільтра – просто витягніть мішок і встановіть новий.

·         Доступність фільтр-мішків – можна використовувати стандартний ПП мішок для будівельного сміття.

 

Пісковловлювачі «Клінінг» зроблено для максимальної зручності і ефективності роботи персоналу. Обладнання відповідає Технічним умовам ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 “СЕПАРАТОРИ ВОДО-ЖИРОВИХ ЕМУЛЬСІЙ”) і Технічних умов ТУ У 25.2-32306957-001: 2007 “ЄМКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНІ З ПОЛІПРОПІЛЕНУ І ПОЛІЕТИЛЕНУ»

Обладнання захищено патентами №47415 «УСТАНОВКА ДЛЯ БЕЗПЕРЕРВНОГО РОЗДІЛЕННЯ НЕОДНОРІДНИХ СИСТЕМ ШЛЯХОМ ГРАВІТАЦІЙНОГО ОСІДАННЯ».