Showing all 11 results

Промислові жировловлювачі – це очисне обладнання для каналізації підприємств в різних галузях, що використовується для вилову рослинних і тваринних жирів в водостоках. Це можуть бути:

 • Підприємства з виробництва масла.
 • Заводи по виготовленню м’ясомолочної продукції.
 • Столові виробничих підприємств.
 • Підприємства по забою тварин.
 • Компанії, що позиціонуються на виготовленні мила або клею.

Купити жировловлювачі для промислового використання можна в круглому або прямокутному виконанні. Монтаж конструкцій може бути наземним або підземним. При необхідності, очисна конструкція доповнюється всілякими модулями для більш ефективного очищення або обслуговування.

У чому вигода купити промисловий жировловлювач

Головне завдання будь-якого сепаратора жиру – це запобігання засмічення загальної каналізації. Вигода полягає відразу в декількох аспектах, які зводяться до фінансових витрат підприємства:

 • Проведення заходів з очищення каналізації, яка забилася.
 • Ремонтні роботи по заміні труб, які зазнали корозії через вплив жирних кислот.
 • Невідповідність якості стоків державним нормативам (у вигляді штрафів від контролюючих органів).

Особливість жировловлювачів в тому, що їх ціна значно дешевше будь-яких витрат на ліквідацію аварійних ситуацій. Сюди можна додати гарантовану відсутність простою виробництва, наприклад, при непрацездатності каналізації.

Переваги промислового жировловлювача – ефективність-вартість

Всі сепаратори жиру для середніх і великих підприємств, незалежно від розмірів і продуктивності, мають одну корисну якість. Це зручність в експлуатації. Обладнання не вимагає до себе уваги з боку споживача. Промислові пастки для жиру розраховані на автономність в роботі. Відкачування жирового відкладення з ємності відбувається автоматично. Якщо щось працює не так, спрацьовують датчики. До переваг можна додати:

 • Повна екологічна безпека для навколишнього середовища і людей.
 • Тривалий термін експлуатації в умовах будь-якого промислового підприємства.
 • Низька ціна жировловлювачів з пластика в Україні.
 • Легкість обслуговування (за потребою).
 • Можливість внесення змін в працюючу конструкцію (модернізація).

Де купити промисловий жировловлювач в Україні

Особливість очисних споруд для промислових підприємств у відсутності універсальності. Для кожного комбінату, заводу або компанії потрібен індивідуальний підхід. Для отримання максимальної ефективності треба точно і правильно розрахувати працездатність обладнання. Краще відразу звернутися до професіоналів. Купити промислові жировловлювачі можна в компанії Полімер-Комплект. Фабрика нестандартних резервуарів пропонує вигідні умови для співпраці:

 • Краща ціна в Україні. Виробник виробів з полімерів може дозволити собі знижки на товари і спеціальні пропозиції для покупців.
 • Величезний асортимент обладнання, яке є в наявності на складах компанії.
 • Можливість виготовити жировловлювач під замовлення (за кресленнями або ескізами покупця).

Промисловий жировловлювач – що це, для чого, конструкційні особливості

 

Промисловий жировловлювач – це ємність певної геометричної форми, яка виготовлена ​​з конструкційного матеріалу. Компанія Полімер-комплект пропонує купити вироби із пластику прямокутної та циліндричної форми у горизонтальному або вертикальному виконанні. У розрізі інших виробників ємності можуть виготовлятися зі скловолокна або металу.

 

Усередині, ця ємність (жировловлювач) розділена на дві частини. Перша частина використовується для відділення жирів, друга – містить очищену воду, що подається у стік. Жири, у свою чергу, можуть мати рідку та тверду фракцію:

 

 • Рідкі склади легші за воду, тому накопичуються вгорі ємності. Між двома частинами конструкції є зверху перегородка, яка не пропускає легкий жир у другу частину жировловлювача.
 • Тверді фракції у вигляді опадів накопичуються внизу. У нижній частині ємності також є перегородка, яка утримує жирові опади.

 

У порівнянні з побутовими жировловлювачами, промислові конструкції мають більший обсяг. Що ускладнює обслуговування жироловки вручну. Тому промислові ємності для вилову жиру забезпечують автоматизованою системою відкачування. Механізм дуже простий – встановлюється насос для відкачування мулу, який має всередині ємності кілька патрубків. Один патрубок забирає тверді (важкі) жири, що знаходяться внизу у вигляді осаду. Інший патрубок забирає легкі жири, які накопичуються зверху.

 

Особливість промислових жироуловлювачів у високій продуктивності. Це стосується і пропускної спроможності, і пікового скидання стоків. Промислові конструкції можуть мати стаціонарний монтаж (у цеху, підвалі) або встановлюватися в землю.

 

Замовити жировловлювач для харчової промисловості вигідно

 

Виробництво напівфабрикатів, м’ясомолочних або кондитерських виробів, та сфера громадського харчування – це підприємства, які щодня працюють з рослинними оліями та жирами різного походження. Переробка продуктів пов’язана з їх очищенням, яке завжди виконується у мийках. Причому мийки використовуються звичайні, підключені до загального каналізаційного стоку. Крім жирів і масла, в систему зливу надходить все сміття та дрібні відходи виробництва. А це кістки, риб’яче лушпиння, крохмаль, борошно, спеції, відходи.

 

Завдання будь-якого жировловлювача – відокремити сміття та жири від стічної води. Можна і не відокремлювати, тоді всі відходи відстоюватимуться у каналізаційних трубах. Природно, при засміченні цих труб доведеться викликати сантехніка для прочистки стоків. А це простий виробництва. Тому, замовити жировловлювач для харчової промисловості вигідно, як у плані працездатності компанії, так і для зручності обслуговування. Ціна жироловки відносно висока. Але, в процесі роботи жировловлювач себе швидко окупає. У середньому, вартість конструкції перекриває собою 2-3 виклики сантехніка з прочищення каналізаційного стоку від сміття та жирів. До переваг можна додати економію на хімії, яку не треба купувати для прочищення каналізації. Оскільки, після жировловлювача, у стік потрапляє очищена від домішок вода.