Showing 1–15 of 16 results
Побутові жировловлювачі під мийку – це компактна установка для очищення стічних вод від жирів, яка призначена для побутових цілей. Зокрема, для установки під кухонну раковину в будинку, квартирі, кафе, ресторані, невеликому закладі громадського харчування.
Вигідно купити побутовий жировловлювач – особливості
Специфіка очисного обладнання в умовах монтажу. Жировловлювач встановлюється безпосередньо між кухонною мийкою і каналізаційним стоком. Завдання конструкції – звести до мінімуму засмічення жирами прибудинкової інженерної мережі. Вигода покупці жировловлювача більше економічна:
- Немає потреби проводити механічну очистку трубопроводу при засміченнях.
- Не потрібно витрачатися на хімічні препарати для прочищення труб.
Як правильно вибрати і купити побутові жировловлювачі
Зовні просте і функціональне обладнання має ряд вимог, які потрібно дотримати, щоб досягти бажаного результату. Мова йде про технічні характеристики, які потрібно завжди враховувати покупцеві:
- Спосіб очищення. Критерій впливає на зручність обслуговування жировловлювача. Бувають системи з автоматичним і ручним очищенням. Більшість побутового обладнання має ручну очистку. Так як покупця в жировловлювачі приваблює низька ціна, користувач погоджується періодично самостійно витягувати з ємності жири, які накопичилися, і викидати їх у сміття. Автоматичні системи доповнюються датчиком і насосом, які всю брудну роботу виконують без участі власника. Другий варіант частіше встановлюється в заміських котеджах, де є в наявності септик.
- Продуктивність. Який об’єм в літрах здатен пропустити пристрій через себе за встановлений проміжок часу. В середньому, для побутових пристроїв цей показник становить 0.3-0.6 кубометрів на годину. Це 0.08-1.66 літрів в секунду.
- Пікове скидання. Це обсяг стоків, пропущених через жировловлювач за один раз. В середньому – 25-150 літрів. Чим більше показник, тим краще, але і дорожче за ціною.
Купити побутовий жировловлювач – найкраща ціна
На ринку України можна зустріти 3 типи очисних споруд. Відрізняються вони за матеріалом виготовлення – сталь, склопластик і пластик. Вважається, що по довговічності і стійкості до агресивного середовища нержавіюча сталь і скловолокно значно ефективніше пластика. Але не можна забувати, що мова йде про побутовий очисник. І, якщо цікавить мінімальна ціна, то краще купити пластикові побутові жировловлювачі. Довговічність терміном в 30 років, ефективність в роботі і простота в обслуговуванні – на ці критерії краще орієнтуватися покупцям.
Вибираючи продавця, краще відразу довірити свій вибір виробнику, а не магазину, який реалізує продукцію різних видів. Особливість такого підходу в мінімальній ціні і гарантії, які завод-виробник завжди відстоюватиме. На ринку України кращі умови надає компанія Полімер-Комплект. Багатий асортимент обладнання і можливість виготовити конструкцію під замовлення – відмінні аргументи для покупців.
Замовити побутовий жировловлювач із пластику або металу – що краще
У бюджетному сегменті, на українському ринку, уловлювачі жиру представлені двох видів, за типами конструкційних матеріалів. Метал та пластик. У ролі металу виступає оцинкована чи нержавіюча сталь. Пластик – поліетилен, поліпропілен чи ПВХ. Покупців вводять в оману продавці і тих, і тих видів матеріалів. Щоб розібратися, що краще купити, треба порівняти перевагу експлуатаційних характеристик.
Металевий жировловлювач має підвищену жорсткість та міцність конструкції. Це так. При падінні з висоти або ударах важкими предметами, металоконструкція стримає будь-які фізичні ушкодження. І відразу ж питання – хто збирається бити або кидати жироловку. Конструкція одного разу встановлюється під миттям.
На користь пластикових побутових жировловлювачів – мала вага. Як усієї конструкції, так і знімної кришки, яку доводиться відкривати, щоб здійснити обслуговування. А ще, до переваг пластику можна додати повну відсутність окислення. Так, нержавіюча сталь стійка до появи іржі, але не прослужить 30 років в агресивних умовах. Жири, олії, солі, луг, кислоти неодмінно зруйнують метал зсередини. Адже через побутову мийку що тільки не минає.
Як почистити жировловлювач у побутових умовах
Будь-який покупець розуміє, що жировловлювач пропускає через себе очищену воду, а всі сторонні фракції залишає всередині ємності. І неодмінно настане момент, коли конструкція наповниться. Чищення побутових жировловлювачів ручне. Споживачу пропонується 2 варіанти розв’язання задачі:
- Вилучення фракцій жиру та сміття з ємності вручну. Рекомендується виконувати операцію рано-вранці, поки вода в уловлювачі жиру холодна. Жири простіше зібрати, коли вони мають густий вигляд. Совком чи черпаком збираються жири згори. Після чого, треба пройтися дном ємності і зібрати тверді фракції сміття. Це може бути луска риби, кавова гуща, кісточки, пісок.
- Застосування фільтр-пакетів. Усередині конструкції встановлюється спеціальний пакет, який пропускає через себе лише воду. Все інше сміття з жирами залишається всередині пакету. При обслуговуванні наповнений пакет виймається та новий встановлюється. Процедура забирає 2-3 хвилини (з урахуванням відкриття та закриття кришки ємності). Єдиний недолік такого варіанта – це фінансові витрати на купівлю одноразових фільтр-пакетів.
Є ще варіант з автоматичним або напівавтоматичним очищенням жировловлювача. Він цікавий для бізнесу, де жироловка швидко заповнюється та потребує частого обслуговування. Встановлюється насос для відкачування мулу та датчик наповнення. При спрацьовуванні датчика запускається насос (або треба натиснути кнопку для його старту) і відбувається відкачування жиру у попередньо підготовлену ємність. Далі, все це сміття вивозиться або перетворюється на добрива спеціальними хімікатами. Рішення зі створенням добрив є актуальним для мешканців заміських котеджів, готелів та баз відпочинку. Добрива активно використовують для підживлення квітів, дерев, вічнозелених чагарників.