Showing all 4 results

Жировловлювачі зі змінними фільтрами – це побутове обладнання для очищення стічних вод від жиру, що має фільтр-пакет. Особливість сепаратора жиру в максимальної зручності обслуговування для споживача.

Чому вигідніше купити жировловлювачі зі змінними фільтрами

Очисному обладнанню властиво забиватися з часом. І вирішити задачу можна двома способами – налагодити автоматичне відведення жиру, що нагромадився в окрему ємність (насосом). Або вручну вилучити засмічення з жировловлювача. Другий варіант за ціною виходить значно дешевше і не вимагає багато місця при монтажі. Тому і користується попитом в побуті. І щоб полегшити чистку ємності, обладнання доповнили змінними пакетами-фільтрами.

 

Основне завдання будь-якого жировловлювача – виключити засмічення каналізаційних труб. Проблема актуальна у побуті та на виробництві. У квартирах і приватних будинках уловлювач жиру встановлюють у тих випадках, коли є старий трубопровід із чавуну або сталі. Жирові відкладення на внутрішніх стінках труб руйнують метал, викликаючи корозію. А хімічні засоби для чищення, якими люди люблять пробивати засмічення, прискорюють процес окислення. Звідси прорив труб, якщо хтось не знав.

 

У виробництві, малому та середньому бізнесі ситуація з пошкодженням каналізації складніша. Окрім витрат на ремонт компанії несуть фінансові витрати через простої бізнесу. Значно вигідніше купити жировловлювач, ніж витрачатися на ремонтно-відновлювальні роботи.

 

Жироловка зі змінним фільтром має одну явну перевагу – скорочує час на обслуговування очисної конструкції. Процес заміни фільтр-пакета забирає кілька хвилин. Операцію може виконати будь-яка людина, власник чи кухар. Плюс, немає потреби промивати саму ємність – стіни та дно очищати від забруднень.

Переваги побутових сепараторів жиру зі змінними фільтрами:

 • Швидке обслуговування. Потрібно вилучити наповнений пакет і встановити новий.
 • Економія води (без фільтра, на промивку сепаратора йде багато води).
 • Більш ефективна очистка стоків. Крім жиру фільтруються тверді відходи (луска риби, дрібні кістки).
 • Немає потреби відмивати стіни жировловлювача при обслуговуванні.

Як вибрати жировловлювач зі змінним фільтром – найкраща ціна

Як і будь-який сепаратор жиру для побутових потреб, обладнання треба підбирати за технічними характеристиками:

 • Продуктивність. Обсяг в літрах, який буде щодня пропускатися через жировловлювач. Для побутових пристроїв досить 0.08-1.6 літрів в секунду. Багато виробників вказують параметр в кубометрах на годину. Розрахунок: 1 літр в секунду – це 3.6 кубічних метрів на годину.
 • Пікове скидання. Скільки стоків в літрах пройде через жировловлювач за один раз користування мийкою. Купити сепаратор жиру з фільтром краще з піковим скиданням від 25 літрів і вище.
 • Фізичні розміри обладнання та аксесуарів. Довжина, висота, ширина, розміри патрубків. Всі ці критерії впливають на зручність монтажу.
 • Комплектація та наявність аксесуарів для жировловлювачів. Змінні фільтр-пакети частіше присутні в комплекті з обладнанням. Але їх кількість обмежена. І покупець повинен врахувати доступність витратних матеріалів (і їх ціну) на ринку в Україні.

Де краще купити жировловлювачі зі змінними фільтрами

Практично в будь-якому спеціалізованому сантехнічному магазині можна зустріти пару пропозицій від різних брендів. Але такий вибір залишає бажати кращого. Довірити свій вибір краще компаніям, які займаються виготовленням сепараторів жиру. В Україні, купити жировловлювачі зі змінними фільтрами краще в компанії Полімер-Комплект. Виробник пропонує великий асортимент товарів на вибір. І ціна жировловлювача, завдяки відсутності посередників, значно нижчу за середню по ринку.

Перед придбанням очисного обладнання для побутових потреб краще проконсультуватися з менеджерами компанії. Особливість жировловлювачів в повній відсутності універсальності монтажу. В одних випадках, обладнання просто ставиться під мийку, перед стоком в стояк. В інших випадках, потрібні додаткові аксесуари для організації більш ефективного скидання стічних вод.

 

Замовити жировловлювач за своїми кресленнями зручно та вигідно за ціною

 

За фактом, моделей уловлювачів жиру на ринку України досить багато. Декілька десятків під кожен напрямок – для дому, сфери загального харчування, виробництва. Вибрати і купити жироловку можна за розмірами, формою, технічними характеристиками, що цікавлять. Але бувають ситуації, коли покупець має особливі вимоги до габаритів конструкції. А магазин чи виробник не готові задовольнити попит. У таких випадках можна замовити очисне обладнання, виготовлене за власними кресленнями:

 

 • Пластик, з якого виготовляються жироловки дуже гнучкий у плані виготовлення конструкцій різної форми та розмірів. Можна зробити будь-що.
 • При виготовленні жировловлювача за своїми кресленнями можна інакше розмістити вхідний та вихідний патрубки. А також вибрати їх діаметр.
 • Замовити уловлювач жиру за своїми кресленнями можна в одиничному екземплярі, або налагодити мале серійне виробництво під споживача.
 • Можна вибрати тип полімеру під час виробництва. Наприклад, для приміщень поліетилен, а для вуличного монтажу поліпропілен або ПВХ.

 

При замовленні важливо враховувати технічні характеристики конструкції. Такі параметри, як продуктивність та пікове скидання сильно залежать від обсягу жировловлювача. Цей момент краще узгоджувати із технологами компанії Полімер-Комплект. Які можуть правильно розрахувати характеристики. Для того треба повідомити спеціалістів про кількість мийок (раковин) та їх обсяг. А також вказати продуктивність системи водопостачання та каналізації.

 

Незважаючи на розрахунки, складнощів у замовленні уловлювача жиру за своїми кресленнями бути не повинно. Компанія давно працює в цьому напрямку та гарантовано впорається із завданнями будь-якої складності. А ціна конструкції буде практично ідентичною магазинній вартості жироловки. Адже ціноутворення залежить більше від витрати конструкційного матеріалу, витраченого на виготовлення уловлювачів жиру.