Showing all 11 results

Пісковловлювачі «Клінінг» – це очисні конструкції, призначені для запобігання засмічення каналізаційних стоків. Основне завдання пристрою – відловлювати з стічних вод сміття, пісок та бруд. Встановлюється конструкція на водовідведення між раковиною і системою каналізаційних стоків. Може застосовуватися в побутових і виробничих цілях. Пісковловлювачі підходять для спільної роботи з миття підлоги, мають залповий скид відпрацьованої води.

Чому купити пісковловлювачі «Клінінг» вигідно – найкраща ціна

Висока ефективність очищення і багаторазове використання обладнання – головні достоїнства всіх систем для очищення води від піску. Проста конструкція, можливість використовувати будівельні мішки для збирання піску у вловлювач. Все націлене на зручність в роботі і граничну ефективність.

5 причин купити пісковловлювачі «Клінінг»:

 • Власна система підключення до водостоку. Нічого не потрібно придумувати – треба просто підключити патрубки на вхід і на вихід. Або відкрити люк для зливу брудної води, якщо мова йде про обладнання для підлогомийних машин.
 • Наявність гідрозатвору – немає запахів з каналізації, зручний слив.
 • Пісковловлювачі повністю відповідають технічним умовам організації каналізаційних систем. Є відповідна нормам документація.
 • Висока міцність корпусу – стійкість до сильних ударів при використанні підлогомийних машин.
 • Доступна ціна очисного обладнання для фізичних і юридичних осіб.

Як працює пісковловлювач – просте використання

Завдання очисної конструкції – фільтрувати брудну воду, затримуючи велике сміття і пісок. Принцип дії ідентичний для пісковловлювачів під підлогомийни машини і для систем під мийку. Відмінність лише в конструкції:

 • Пісковловлювачі під мийку мають менші габарити і врізаються в системи скидання води між мийкою і стоком. Потрапляючи в закриту ємність, механічні домішки осідають на дно пісковловлювача природним способом. Після чого очищаються ручним способом. Як варіант, використовується змінний фільтр для вилову піску.
 • Пісковловлювачі для машин, які миють підлогу є ємність з розташованим зверху люком. У цьому люку розміщується фільтрувальний мішок. При скиданні брудної води, вона проходить крізь фільтр і виходить через випускний патрубок. Все сміття з брудом і піском залишаються в мішку.

Де купити пісковловлювач «Клінінг» – мінімальна ціна

На ринку України асортимент очисних конструкцій досить великий. Але якщо цікавить найкраща ціна пісковловлювача, довіряти вибір краще виробникам або дилерам. Купити пісковловлювачі «Клінінг» вигідно в компанії «Полімер-комплект». Виробник пропонує десятки готових рішень під різні завдання споживача і встановлює мінімальну вартість на всі види продукції.

До переваг компанії Полімер-комплект можна додати можливість виготовлення пісковловлювачів за кресленнями замовника. Це зручне рішення для підприємств, які прагнуть оптимізувати робочий простір не втративши ефективність очищення забрудненої води.

Замовити пісковловлювач для супермаркету – вигідне рішення

 

Очисні конструкції привертають до себе увагу представників середнього та великого бізнесу. Особливо тих підприємців, які перейнялися проблемою якісного прибирання великих площ у приміщеннях. Адже для утримання чистоти у залах та на складах потрібно багато зусиль. Зокрема, людська праця, яка потребує відповідної оплати. Зекономити на фінансах та часі, витраченого на прибирання, допомагають машини для миття підлог.

 

Саме для таких випадків і потрібні пісковловлювачі. Придбати їх в Україні зобов’язує необхідність. Адже кілограми піску, сміття та бруду не можна щодня зливати у каналізацію. Це загрожує появою засорів у системі водовідведення. Що неодмінно позначиться на працездатності самого підприємства. Та й міські служби не будуть у захваті, якщо комерційна структура порушить роботу центральної системи каналізації. Щонайменше – це штраф для власника бізнесу.

 

Пісковловлювачі для супермаркету дуже практичні. Використовуються вони, як з машинами для підлоги, так і з ручним прибиранням підлог. Основне завдання – очищення брудної води від сміття та піску, яке щодня кілограмами наносять відвідувачі з вулиці. Особливість таких конструкцій у зручності експлуатації:

 

 • Уловлювач піску встановлюється у будь-якому зручному місці, де є підключення до каналізаційного стоку.
 • При експлуатації немає потреби здійснювати якісь маніпуляції з конструкцією (тільки зняти кришку).
 • Висота пісковловлювача зручна для зливу брудної води, як відром, так і машиною для підлоги.
 • Обслуговування полягає у вилученні сміття, що наповнено піском, та встановлення нового мішка.
 • З економічної точки зору, витрати на обслуговування мінімальні – для вилову піску використовуються звичайні будівельні мішки.
 • Ціна пісковловлювача для супермаркетів мінімальна. Це конструкція із пластику, яка не має жодних механізмів. Вартість залежить тільки від фізичних розмірів (витрати на пластик).

 

До переваг можна додати універсальність застосування. Немає різниці, де використовуватиметься пісколовка. В офісі, на складі чи торговому залі. Потрібно просто її підключити до системи каналізації. Навіть якщо санвузол далеко, завжди можна прокласти пластиковий трубопровід для організації зливу. Зручно та практично.

 

Купити пісковловлювач із пластику або металу – що краще

 

На користь металоконструкцій – підвищена міцність. Як запевняють продавці, якщо переїхати випадково пісколовку машиною для підлоги, то нічого з нею не буде. Це теоретично. На практиці це неможливо через низький кліренс. А ось від ударів при контакті з машиною для мийки підлоги пластик захищений не гірше металу.

 

На користь полімерів – безшумність у прийомі стоків. Ніколи не замислювалися – чому ванни виготовляють із пластику та чавуну, а сталеві конструкції не мають попиту. Причина проста – пластикові та чавунні стінки не вібрують. Отже, не створюють гучний гул. З огляду на проведення кількох прибирань за день навряд чи відвідувачі та продавці в магазині будуть у захваті від такого галасу. Вирішили замовити пісколовку – віддайте перевагу пластиковим конструкціям.