Відображаються усі з 11 результатів

Пісковловлювачі «Клінінг» – це очисні конструкції, призначені для запобігання засмічення каналізаційних стоків. Основне завдання пристрою – відловлювати з стічних вод сміття, пісок та бруд. Встановлюється конструкція на водовідведення між раковиною і системою каналізаційних стоків. Може застосовуватися в побутових і виробничих цілях. Пісковловлювачі підходять для спільної роботи з миття підлоги, мають залповий скид відпрацьованої води.

 

Чому купити пісковловлювачі «Клінінг» вигідно – найкраща ціна

 

Висока ефективність очищення і багаторазове використання обладнання – головні достоїнства всіх систем для очищення води від піску. Проста конструкція, можливість використовувати будівельні мішки для збирання піску у вловлювач. Все націлене на зручність в роботі і граничну ефективність.

 

5 причин купити пісковловлювачі «Клінінг»:

 

  • Власна система підключення до водостоку. Нічого не потрібно придумувати – треба просто підключити патрубки на вхід і на вихід. Або відкрити люк для зливу брудної води, якщо мова йде про обладнання для підлогомийних машин.
  • Наявність гідрозатвору – немає запахів з каналізації, зручний слив.
  • Пісковловлювачі повністю відповідають технічним умовам організації каналізаційних систем. Є відповідна нормам документація.
  • Висока міцність корпусу – стійкість до сильних ударів при використанні підлогомийних машин.
  • Доступна ціна очисного обладнання для фізичних і юридичних осіб.

 

Як працює пісковловлювач – просте використання

 

Завдання очисної конструкції – фільтрувати брудну воду, затримуючи велике сміття і пісок. Принцип дії ідентичний для пісковловлювачів під підлогомийни машини і для систем під мийку. Відмінність лише в конструкції:

 

  • Пісковловлювачі під мийку мають менші габарити і врізаються в системи скидання води між мийкою і стоком. Потрапляючи в закриту ємність, механічні домішки осідають на дно пісковловлювача природним способом. Після чого очищаються ручним способом. Як варіант, використовується змінний фільтр для вилову піску.
  • Пісковловлювачі для машин, які миють підлогу є ємність з розташованим зверху люком. У цьому люку розміщується фільтрувальний мішок. При скиданні брудної води, вона проходить крізь фільтр і виходить через випускний патрубок. Все сміття з брудом і піском залишаються в мішку.

 

Де купити пісковловлювач «Клінінг» – мінімальна ціна

 

На ринку України асортимент очисних конструкцій досить великий. Але якщо цікавить найкраща ціна пісковловлювача, довіряти вибір краще виробникам або дилерам. Купити пісковловлювачі «Клінінг» вигідно в компанії «Полімер-комплект». Виробник пропонує десятки готових рішень під різні завдання споживача і встановлює мінімальну вартість на всі види продукції.

 

До переваг компанії Полімер-комплект можна додати можливість виготовлення пісковловлювачів за кресленнями замовника. Це зручне рішення для підприємств, які прагнуть оптимізувати робочий простір не втративши ефективність очищення забрудненої води.