Показано один результат

«КНС міні» каналізаційні насосні станції – це автоматизоване обладнання для відкачування стічних вод. Пристрої призначені для використання в побуті та малому бізнесі. Використовуються в складі інженерних мереж для відведення побутових або зливових стічних вод. Будуть корисні для експлуатації в:

 

 • Побуті (приватні і багатоквартирні будинки, котеджі, дачі).
 • Сфері загального харчування (їдальні, кафе, бари, ресторани).
 • Комунальному господарстві (сфера обслуговування).

 

Вигідно купити каналізаційну насосну станцію (КНС) в Україні

 

Компанія «Полімер-комплект» має в своєму асортименті 3 моделі КНС, які відрізняються по типорозміру. Купити каналізаційні насосні станції можна на 60, 100 і 200 літрів. Всі ці моделі відрізняються місткістю і можуть комплектуватися різними видами насосів. Тим самим, асортимент продукції значно розширюється.

 

Модель (Тип корпусу)Робочий об’єем
л
Діаметр
мм
Висота
КНС міні 160500400
КНС міні 2100550550
КНС міні 3200600700

 

Матеріал виготовлення КНС – хімічно стійкий пластик. У виробництві використовуються полімери німецького бренду Simona AG. Корпус КНС виготовлений методом екструзійного зварювання. Патрубки надійно приварені до корпусу. Конструкція має люк з кришкою і вентиляційну горловину. Насосні станції можна встановлювати всередині сухих і вологих приміщень, підвалах, спеціальних колодязях.

 

 Насосна станція КНС-міні – найкраща ціна і якість

 

Особливість компанії «Полімер-комплект» в тому, що крім продажу обладнання, підприємство має власне виробництво. Завдяки чому, можна виготовити під замовлення каналізаційну насосну станцію. Ціна конструкції буде завжди нижче ринкових аналогів в Україні. Враховуються такі чинники, як:

 

 • Місце і спосіб монтажу.
 • Продуктивність системи.
 • Склад каналізаційних стоків.
 • Можливість вилову великих і дрібних фракцій зі стоків.

 

У будь-якому випадку, конструкція і комплектація насосної станції завжди узгоджується з покупцем. На цьому етапі вирішуються завдання:

 

 • Внутрішнього облаштування КНС. Стаціонарні решітки або знімні корзини для вилову великих фракцій сміття. Можливість автоматичного або ручного чищення і так далі.
 • Прораховується ефективний обсяг КНС. Враховується графік припливу і відкачування стічних вод.
 • Розрахунок продуктивності насосної станції. Напір, скидання і т.п. критерії.
 • Враховується побудова інженерних мереж. Довжина і діаметр трубопроводу, матеріал деталей.

 

Чому купити «КНС міні» краще в компанії «Полімер-комплект»

 

Головний критерій для покупця – це ціна. Каналізаційна насосна станція повинна бути ефективною і відповідати бюджету споживача. І на цьому етапі, рішення компанії «Полімер-комплект» не мають конкурентів. Власне виробництво, це не тільки виготовлення конструкцій під замовлення. Сюди входить модернізація вже наявних КНС, можливість ремонту, сервісне обслуговування.

 

Працюючи безпосередньо з виробником, споживач завжди буде у виграші. Адже крім насосних станцій, побудова інженерних мереж вимагає використання супутнього обладнання. У компанії «Полімер-комплект» є конструкційний матеріал – пластик. Поліетилен, поліпропілен, ПВХ листовий, у вигляді труб, дроту, профілю. Вирішується завдання будь-якої складності.