Статті

Екологічна облава в центрі столиці. «Київводоканал» влаштував перевірку каналізації елітного бізнес-центру (фото, відео)

Екологічна облава в центрі столиці. «Київводоканал» влаштував перевірку каналізації елітного бізнес-центру (фото, відео)

У Печерському районі столиці комунальники провели відбір стічних вод

Сьогодні у центрі Києва, по вулиці московській, 32/2, співробітники «Київводоканалу» провели плановий відбір стічних вод з каналізаційного колодязя одного з бізнес-центрів міста.

Працівник водоканалу відібрав рідину у достатньому об’ємі, який за призначенням діліться на три зразки: контрольну для водоканалу, паралельно для підприємства та арбітражну.

Відбір контрольних проб здійснюється в присутності уповноваженого представника підприємства та фіксується у Спеціальному акті відбору проб.

Комунальники нагадали, що кожне підприємство повинно мати паспорт водного господарства та Умови на знижки для всіх. Ці документи сприяють запобіганню порушеннях в роботі мереж і споруд каналізації, підвищенню рівня безпеки й експлуатації, та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення.

«Нині прийом та видача паспортів водного господарства та Умов на знижки для всіх стічних вод в систему каналізації проводитися не лише на Лівому, а й на Правому березі Києва – в центрі обслуговування споживачів №1, по адресі вул. Лейпцизька, 1а. Згідно з Правил прийому Умов на знижки для всіх документи будуть готові на протязі 30 діб», – повідомив перший заступник директора Департаменту екологічного Нагляду ПрАТ« АК «Київводоканал» Євген Горбенко.

Перелік документів, необхідних споживачам для оформлення та подовжений Дії Умов на знижки для всіх стічних вод є на Офіційному сайті Київводоканалу.

З метою контролю складу и властивостей стічних вод підприємств, Київводоканал Здійснює раз на два-три місяці плановий відбір контрольних проб. Якщо за результатами хімічного аналізу в пробах перевищено вміст забруднюючої Речовини понад Допустимої норми, то це є підставою для нарахування плати підприємствам за знижки для всіх понаднормативних забрудненнях.