Статьи

Облава в центре столицы. «Киевводоканал» устроил проверку канализации элитного бизнес-центра (фото, видео)

Облава в центре столицы. «Киевводоканал» устроил проверку канализации элитного бизнес-центра (фото, видео)

У Печерському районі столиці комунальники провели відбір стічних вод

Сьгодні у центрі Києва, по вулиці Московській, 32/2, співробітники «Київводоканалу» провели плановий відбір стічних вод з каналізаційного колодязя одного з бізнес-центрів міста.

Працівник водоканалу відібрав рідину у достатньому об’ємі, який за призначенням ділиться на три зразки: контрольну для водоканалу, паралельну для підприємства та арбітражну.

Відбір контрольних проб здійснюється в присутності уповноваженого представника підприємства та фіксується у спеціальному акті відбору проб.


Комунальники нагадали, що кожне підприємство повинне мати Паспорти водного господарства та Умови на скид. Ці документи сприяють запобіганню порушень у роботі мереж і споруд каналізації, підвищенню рівня безпеки їх експлуатації та забезпеченню охорони навколишнього природного середовища від забруднення.

«Нині прийом та видача Паспортів водного господарства та Умов на скид стічних вод в систему каналізації проводиться не лише на Лівому, а й на Правому березі Києва — в центрі обслуговування споживачів №1, за адресою вул. Лейпцизька, 1а. Згідно Правил прийому Умов на скид документи будуть готові протягом 30 діб», — повідомив перший заступник директора Департаменту екологічного нагляду ПрАТ «АК «Київводоканал» Євген Горбенко.

Перелік документів, необхідних споживачам для оформлення та подовження дії Умов на скид стічних вод є на офіційному сайті Київводоканалу.

З метою контролю складу і властивостей стічних вод підприємств, Київводоканал здійснює раз на два-три місяці плановий відбір контрольних проб. Якщо за результатами хімічного аналізу в пробах перевищено вміст забруднюючих речовин понад допустимі, то це є підставою для нарахування плати підприємствам за скид понаднормативних забруднень.