Будова жировловлювачів купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Будова жировловлювачів

Будова жировловлювачів

Існують два основних види монтажу жировловлювача:

 

наземний монтаж – в приміщенні біля мийки або в підвалі будівлі;

підземна  установка – на вулиці із заглибленням під землю. Бажано безпосередньо на виході каналізаційної труби з будинку (цеху), де, як правило, є невелика ділянка газону, на якому легко і просто зробити земляні роботи мінімально порушуючи проїжджі частини і асфальтне покриття.

Будова жировловлювачів

При установці жировловлювача в приміщенні, необхідно підготувати майданчик на якій буде встановлюватися жировловлювач. Він повинен бути рівним, а в разі установки жировловлювача над підлогою, підставка повинна бути досить міцною і стійкою. Жировловлювач повинен бути встановлений в доступному для обслуговування місці. Забороняється встановлювати жировловлювач поблизу від обладнання для жарки, електричних розподільних щитів і т.д. Оптимальне місце розташування жировловлювача всередині приміщення. Це безпосередньо під мийкою або групою мийок для посуду. Можливо також розміщення жировловлювача збоку від мийок, в підвалі або іншому приміщенні по ходу зливний каналізаційної труби.

При цьому, переважним є розташування жировловлювача якомога ближче до миття, тому що процес сепарації жирів в теплій воді відбувається більш ефективно, ніж коли стоки вже охолоділи, протікаючи по трубах. До того ж при цьому відбувається мінімізація “наростання жиру” на внутрішніх ділянках каналізаційних трубопроводів.

Одним з необхідних умов при установці жировловлювача – це підключення жировловлювача до системи витяжної вентиляції. Виконання цієї умови допомагає значно зменшити скупчення неприємного запаху під кришкою жировловлювача, що виділяється в процесі сепарації і скупчення жирів.


Будова жировловлювачів

Хоча установка побутового жировловлювача під мийку і здається не складною справою, з якою може впоратися і Ваш співробітник, краще використовувати для цієї операції фахівця у вигляді сантехніка. Тим паче, що перед установкою жировловлювача обов’язковою операцією є прочищення всіх каналізаційних труб, які підключаються до жироловці під мийкою.

Монтаж і установку промислових (виробничих) сепараторів жиру, що вимагають земляних робіт (часом на глибині 3-6 м), бетонування основи під жировловлювач, і установку бетонних кілець з подальшим обсипанням, необхідно проводити з залученням монтажників. Вони повинні мати допуски і дозвіл для проведення таких робіт, а також необхідне будівельне обладнання, і які виконають всі необхідні процедури для подальшої нормальної, стабільної роботи жировловлювача.

Важливо!

Перед початком експлуатації і після обслуговування необхідно заповнити жировловлювач холодною водою до технологічного рівня.

З 01.10.2024 ціна здорожчає на 15 %