Статті

Жировловлювач під мийку з фільтром. Новинка!

Жировловлювач під мийку з фільтром. Новинка!

У давні часи перша господиня (а може це був господар?) вирішила прибратися в печері. Нарвала гнучких гілок, зв’язала їх і вимела все сміття. Згодом це нехитре пристосування отримало назву – «віник». Протягом історії з’явилися різні його види – волоті, мітлі і навіть метучи машини! Прийшов час і людина замислилася – віник мете, а й піднімає пил! Для вирішення цієї проблеми людство винайшло пилосос. Колись це була мрія будь-якої домогосподарки. Але було в ньому і своя незручність – періодично доводилося витрушували ганчір’яний фільтр на вулиці. При цьому пил летіла на всі боки і на миючого теж. І хоча це було вже не так часто, як при збиранні з віником або віничком, але все одно зібрану в пилососі пил періодично доводилося вдихати.

Абсолютно революційним рішенням був початок використання в пилососах змінних фільтр-пакетів! Тепер досить стало вийняти використаний пакет з пристрою і кинути його у відро для сміття або відразу винести на смітник. При цьому сміття і пил не розлітаються, а обслуговування пилососа займає зовсім мало часу.

 

У історії можна і потрібно вчитися!

 Зустрічайте! Жировловлювач з фільтр-пакетом.

 

Жироуловитель СЖ 0,5-0,04 Ф "Оптима" с фильтромЖировловлювач СЖ 0,5-0,04 Ф “Оптима” з фільтром прагнучій до вдосконалення нашої вироби, а також для полегшення очищення жировловлювачів, ми почали встановлювати в них спеціальний пакет. Крім збору жирів і шлаків, завдяки фільтраційним властивостям тканини, пакет служить ще і додатковим фільтром.

Спеціальна конструкція, змінного фільтр-пакета дозволяє зняти його з кріплень, і давши стекти воді утилізувати разом з вмістом. Далі в сепаратор жиру необхідно встановити новий фільтр-пакет, що входить в комплект.

Впровадження фільтр-пакета дало можливість застосування сепаратора також у вигляді фільтра для луски  на підприємствах по обробленню риби.

 

Переваги застосування фільтр-пакета *:

(* Тільки для побутових жировловлювачів під мийкою)

 

  • дозволяє за один раз витягнути все сміття з жироловки;
  • відпадає необхідність зливати жировловлювач, щоб очистити осіли важкі опади на дні;
  • не потрібна спеціальна ємність для зливу жиру;
  • відпадає необхідність часто відмивати жировловлювач від осілого на стінках жиру;
  • зменшує витрату води на обслуговування сепаратора жиру;
  • дозволяє збільшити інтервал між промивками жировловлювача;
  • збільшує фільтрацію, додатково зменшує концентрацію жирів в стічних водах;
  • значно зменшується час обслуговування сепаратора жиру.

 

Використання фільтр-пакета дозволяє якісно і швидко виконати обслуговування жировловлювача, не дуже забруднивши при цьому руки.

 

Перераховані переваги полегшують експлуатацію жировловлювача з фільтр-пакетом в кухнях кафе, їдальнь, ресторанів, кулінарних відділах магазинів і супермаркетів.

Жировловлювач під мийку з фільтром. Новинка! Жировловлювач під мийку з фільтром. Новинка!

 

Застосування фільтр-пакета в жировловлювачі дозволить підвищити рівень очищення кухонних стоків і зменшити трудовитрати по експлуатації кухонних каналізаційних трубопроводів.