Будова жировловлювача і комплектність купити, краща ціна в Україні | giroulovitel.com.ua

Будова жировловлювача і комплектність

Сепаратори жиру, згідно ТУ У 29.2-32306957-002: 2009 виготовляються з полімерних матеріалів (листового поліпропілену або поліетилену).

Сепаратор жиру вдає із себе ємність прямокутного або циліндричного типу, що складається з розділених перегородками технологічних відсіків, в яких відбувається процес сепарації водожирових емульсій і має відповідно впускний і випускний отвори або патрубки для підключення до мереж каналізації. У конструкції жировловлювача також може бути передбачено технологічний отвір для можливості підключення його до системи вентиляції.

У роботу сепаратора жиру (жировловлювача) закладений принцип розділення неоднорідних систем під дією сил гравітації. Стічні води з жирами через впускний патрубок самопливом потрапляють в Сепараторний відсік, розділений перегородкою, яка служить для уповільнення потоку і збільшення часу поділу фаз. В результаті дії сил гравітації відбувається відділення менш щільних жирових мас від води через що вони спливають вгору. А більш важкі частинки, в результаті тієї ж гравітації, випадають в осад на дно камери сепарації в жировловлювачі.

Принципова схема сепаратора жиру серії СЖ, виробництва компанії ПолімерКомплект виглядає наступним чином:

Будова жировловлювача і комплектність
  1. Отвір (патрубок) для впуску стоків Ø 50 -200 мм
  2. Отвір (патрубок) для виведення очищеної рідини в каналізацію
  3. Перегородка
  4. Отвір для вентиляції Ø 50мм (в стандартній комплектації заглушено)
  5. Зона збору шламів (фракцій які осідають)
  6. Зона збору легких фракцій (жирів)

Комплектність поставки жировловлювача

 

Все жировловлювачі компанії ПолімерКомплект поставляються з паспортом, в якому вказується дата продажу, гарантійні зобов’язання фірми, інструкція.

У паспорті на жировловлювач також міститься інструкція по установці і керівництво користувачеві щодо застосування та обслуговування жировловлювача.


Кожному покупцеві жировловлювача, при поставці, надається завірена печаткою копія санітарно гігієнічного висновку.

Крім того, на кожному жировловлювачі, для зручності монтажу та обслуговування, маркуються технологічні отвори ( “вхід”, “вихід”, “вентиляція”). І наклеюються на кришку виписка з інструкцією по встановленню та обслуговуванню, з основними вимогами, а також фірмова наклейка, на якій вказується модель жировловлювача, продуктивність згідно ТУ, дата виробництва і відмітка ВТК.

 

Моделі жировловлювача з літерою “Ф” (з фільтр-пакетами). Комплектуються ними з розрахунку 5 штук фільтр-пакетів на новий жировловлювач (1 встановлено + 4шт запасні).