Статті

У Києві на Подолі з каналізації дістали більше двох тонн жиру!

У Києві на Подолі з каналізації дістали більше двох тонн жиру!

У Києві в Подільському районі співробітники Київводоканалу під час планової прочистки каналізації дістали більше двох тон жиру, заради чого перекривався рух в районі на ніч, повідомили у відомстві.

За даними відомства, очищення каналізації на вулицях Ігорівська, Андріївська та Борисоглібська є важливою процедурою, так як жир може пошкодити всю систему.

 

Варто відзначити, що в частині ручної очистки комунальники використовують шланг з насадкою Рембо, щоб розбити жирові частини.

 

“Після цього один з працівників в захисному гумовому костюмі, за допомогою інших членів бригади, спускається в тісний темний колодязь. Йому подають невелику закруглену лопату, спеціально призначену для вибору засмічень з лотків і відро, яким поступово буде підняте наверх весь зібраний жир. Мало не навпомацки, за допомогою одного лише промені світлодіодного ліхтаря, слюсар збирає фракції жиру, перемішані зі стічною брудом, і передає відро наверх, де його зміст перекочовує в величезні поліетиленові мішки “, – розповіли у відомстві.

 

Як повідомлялося 15 січня, в Києві на вулиці Борщагівській, під час ремонту, прорвало Виборзький колектор, через що вулицю затопило стічними водами.

Корреспондент.net