Купити побутовий жировловлювач під мийку – найкраща ціна
Вважається, що уловлювач жирів використовується у харчовій промисловості. Де через мийку проходять великі обсяги жирів рослинного чи тваринного походження. Частково це твердження вірне. Але є кілька вагомих факторів, яким споживач не приділяє уваги:
- Фінансові витрати на миючі та очистячи хімічні засоби. Використовуються вони підвищення ефективності скидання стічних вод з раковин. У хід йдуть луги, які розчиняють жири, що налипають на стінки труб каналізаційного стоку. Що цікаво, у побуті ця хімія використовується більш активно, ніж у харчовій промисловості. Так як діаметр труб у багатоквартирному або приватному будинку набагато менше, ніж у виробництві.
- Скидання в раковину харчового сміття, яке здатне забити каналізаційний стік. Це кавова гуща, залишки їжі з тарілок, лушпиння риби, пісок після миття фруктів чи овочів.
Усі ці фактори впливають на продуктивність каналізаційної системи. А виправлення проблем обертається для власника фінансовими витратами. Зокрема – витрати на хімію чи виклик сантехніка. Що примітне, ціна жировловлювача менша, ніж усі, вищезазначені витрати. Тому, купити побутовий уловлювач жиру вигідно для дому. Незважаючи на умови експлуатації.
Який жировловлювач краще замовити – пластиковий чи металевий
У розрізі ефективності та довговічності обидва варіанти (метал і полімер) демонструють високі показники. Але в побуті акцент краще робити на зручність обслуговування (експлуатаційні характеристики). Справа в тому, що пластикова конструкція в рази легша за ємності з металу. Зрозуміло, що жировка одноразово встановлюється під мийку, а при обслуговуванні ні переміщається. Однак для вилучення жиру є необхідність зняття верхньої кришки. І дуже зручно, коли ця кришка легка.
А ще гумові ущільнювачі на пластиковій кришці більш ефективно тримають форму. Адже полімери не реагують на зміну температури води – не деформуються. А, як відомо, посуд доводиться мити то холодною, то гарячою водою. І конструкція з тонкого оцинкованого металу, при перепаді температур починає «гуляти». Відповідно, створюються умови, коли між кришкою та основою збільшується щілина. І гумовий ущільнювач пропускає сморід із каналізаційного стоку.
Ще один плюс жировловлювачів із пластику – відсутність налипання жиру на стінки ємності у холодній воді. Простіше обслуговувати жироловку – витягувати тверді та рідкі фракції жирів. Загалом, для спрощення обслуговування, краще купити фільтраційні пакети, щоб не займатися вилученням жиру з ємності вручну. На ці фільтри пакети невелика ціна, а зручності в обслуговуванні колосальні.
Жировловлювач «Зелений захисник» – основні переваги
Доступна ціна – це головний критерій вибору. Для свого функціоналу, жироловка дуже практична і зручна в експлуатації. Вона орієнтована на монтаж під одну раковину. Продуктивність має пів куба води на годину, а залпове скидання – аж 15 літрів. У побуті (у квартирі чи приватному будинку) такі показники недосяжні. Що додає універсальності жироловці. Наприклад, її можна встановити у підвальному приміщенні двох- або триповерхового приватного будинку. Де стік технічної води із душових кабін поєднаний із кухнею. Таке рішення продовжить ефективність роботи каналізаційної системи на довгі роки.
Зручна для монтажу конструкція – ще один критерій. На перший погляд, незвичайна форма жироловки підвищує ефективність експлуатації:
- Жировловлювач не забирає багато вільного місця під раковиною.
- Величезний люк покращує доступ до ємності під час чищення.
- Виїмки, що присутні на корпусі, сприяють можливості монтажу жироловки навісу.
Комплектація:
Цільно відлитий корпус без швів. матеріал поліетилен зеленого кольору, приварені патрубки вхід вихід 50 діам, отвір для вентиляції з заглушкою 50 діам, перегородка розділяюча жироуловлювач на дві камери для осаду різного характеру , герметизуююча прокладка, кришка під різьбу 230 мм.