Статті

15- ти тонний шматок жиру виловили з лондонської каналізації!

15- ти тонний шматок жиру виловили з лондонської каналізації!

Це найбільший шматок в історії каналізації. Лондонські комунальники виловили з каналізації шматок жиру вагою 15 тон і розміром з автобус. Це найбільший подібний згусток в історії каналізації.

 

“Ком розміром з автобус”. Гора жиру складається з харчових відходів і вологих серветок, повідомляє BBC. “З огляду на те, що в нашому віданні перебувають найбільші каналізаційні труби і що це найбільший” айсберг жиру “, який ми коли-небудь зустрічали, ми вважаємо, що він повинен бути найбільшим в британській історії”, – заявив представник Thames Water Гордон Хейлвуд.

 

“Нам доводилося витягувати і більше жиру з-під центрального Лондона, але ми ніколи не бачили в наших трубах засмічення з такого великого цільного згустку жиру”, – підкреслив він. “Каналізація була майже повністю забита більш ніж 15 тонами жиру. Якби ми не виявили цього вчасно, неочищені стічні води стали б вириватися назовні через каналізаційні люки в усьому Кінгстоні-апон-Темс “, – додав Хейлвуд.

 

Компанія Thames Water, яка обслуговує водопровід британської столиці, виявила огидну знахідку після того, як жителі однієї з вулиць на південному заході Лондона поскаржилися, що не можуть змити воду в унітазах.

Шматок жиру скоротив пропускну здатність труб до 5%.

 

Якби засмічення вчасно не виявили, вода з каналізації могла б затопити вулиці.