Відображаються усі з 4 результатів

Жировловлювачі зі змінними фільтрами – це побутове обладнання для очищення стічних вод від жиру, що має фільтр-пакет. Особливість сепаратора жиру в максимальної зручності обслуговування для споживача.

 

Чому вигідніше купити жировловлювачі зі змінними фільтрами

 

Очисному обладнанню властиво забиватися з часом. І вирішити задачу можна двома способами – налагодити автоматичне відведення жиру, що нагромадився в окрему ємність (насосом). Або вручну вилучити засмічення з жировловлювача. Другий варіант за ціною виходить значно дешевше і не вимагає багато місця при монтажі. Тому і користується попитом в побуті. І щоб полегшити чистку ємності, обладнання доповнили змінними пакетами-фільтрами.

 

Переваги побутових сепараторів жиру зі змінними фільтрами:

 

  • Швидке обслуговування. Потрібно вилучити наповнений пакет і встановити новий.
  • Економія води (без фільтра, на промивку сепаратора йде багато води).
  • Більш ефективна очистка стоків. Крім жиру фільтруються тверді відходи (луска риби, дрібні кістки).
  • Немає потреби відмивати стіни жировловлювача при обслуговуванні.

 

Як вибрати жировловлювач зі змінним фільтром – найкраща ціна

 

Як і будь-який сепаратор жиру для побутових потреб, обладнання треба підбирати за технічними характеристиками:

 

  • Продуктивність. Обсяг в літрах, який буде щодня пропускатися через жировловлювач. Для побутових пристроїв досить 0.08-1.6 літрів в секунду. Багато виробників вказують параметр в кубометрах на годину. Розрахунок: 1 літр в секунду – це 3.6 кубічних метрів на годину.
  • Пікове скидання. Скільки стоків в літрах пройде через жировловлювач за один раз користування мийкою. Купити сепаратор жиру з фільтром краще з піковим скиданням від 25 літрів і вище.
  • Фізичні розміри обладнання та аксесуарів. Довжина, висота, ширина, розміри патрубків. Всі ці критерії впливають на зручність монтажу.
  • Комплектація та наявність аксесуарів для жировловлювачів. Змінні фільтр-пакети частіше присутні в комплекті з обладнанням. Але їх кількість обмежена. І покупець повинен врахувати доступність витратних матеріалів (і їх ціну) на ринку в Україні.

 

Де краще купити жировловлювачі зі змінними фільтрами

 

Практично в будь-якому спеціалізованому сантехнічному магазині можна зустріти пару пропозицій від різних брендів. Але такий вибір залишає бажати кращого. Довірити свій вибір краще компаніям, які займаються виготовленням сепараторів жиру. В Україні, купити жировловлювачі зі змінними фільтрами краще в компанії Полімер-Комплект. Виробник пропонує великий асортимент товарів на вибір. І ціна жировловлювача, завдяки відсутності посередників, значно нижчу за середню по ринку.

 

Перед придбанням очисного обладнання для побутових потреб краще проконсультуватися з менеджерами компанії. Особливість жировловлювачів в повній відсутності універсальності монтажу. В одних випадках, обладнання просто ставиться під мийку, перед стоком в стояк. В інших випадках, потрібні додаткові аксесуари для організації більш ефективного скидання стічних вод.