Показано 1–15 із 17

Жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь – це різновид очисних систем для господарських потреб. Обладнання застосовується для очищення стоків від жирових забруднень. Такі системи властиво встановлювати на підприємствах громадського харчування і заводах:

 

  • Кухні супермаркетів.
  • Кондитерські підприємства.
  • Заводи з виробництва м’ясо-молочних продуктів.

 

Купити жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь – види

 

Головна особливість очисних конструкцій в монтажі. Установка жировловлювача виконується нижче розгалуження стічних труб по поверхах. Як правило – це колодязь, розташований на території підприємства. На етапі монтажу потрібно забезпечити під’їзд до очисної споруди автомобілів-септиків, якщо планується централізований вивіз накопичених жирів за територію підприємства.

 

Пластиковий жировловлювач (сепаратор жиру) – це звичайний фільтр, здатний пропускати через себе стічні води, затримуючи масла і жир. Тому вибір для покупця зводиться більше до зовнішніх ознак і технічних характеристик обладнання:

 

  • Розміри і форма. Прямокутні, квадратні, у вигляді циліндра, самостійні, комбіновані в систему.
  • Робочі характеристики. Об’єм ємності, продуктивність, пікове скидання.
  • Принцип роботи і спосіб очищення.

 

Промислові жировловлювачі для установки в колодязь – найкраща ціна

 

Роблячи вибір на користь полімерних матеріалів, покупець відразу ж отримує фінансову вигоду. Адже міцний і довговічний пластик має схожі характеристики з металом або скловолокном. А ціна промислового жировловлювача для підземної установки в колодязь значно нижче.

 

І, якщо споживачеві цікава максимальна економія на побудові очисні системи, то краще на початковому етапі потурбуватися про правильність монтажу. Наприклад, жировловлювач встановлюється максимально близько до мийки (наскільки це можливо). Чим коротше трубопровід до очисного обладнання і менше колін (кутів), тим вище ефективність очищення стоків.

 

Краща ціна на жировловлювачі – це здорово. Але потрібно враховувати вартість обслуговування. Заощадивши на одному, можна втратити фінанси на іншому. Очисне обладнання не повинно створювати проблем з очищенням.

 

Де вигідно купити промисловий жировловлювач для колодязя

 

Специфіка всіх очисних споруд в складності поєднання обладнання з наявними інженерними мережами. Тому краще довіряти свій вибір не звичайним магазинам, які займаються реалізацією товарів, а виробнику. Особливість такого вибору в тому, що виробник зможе на місці усунути будь-які не стикування в системі. І зробить це на високому рівні.

 

В Україні, купити жировловлювачі промислові для підземної установки в колодязь за вигідною ціною краще в компанії Полімер-Комплект. Завод-виробник може зробити неможливе. Наприклад, забезпечити очисним обладнанням з мінімальними фінансовими витратами. І навіть виготовити жировловлювач за кресленнями замовника. Ремонт, модернізація, монтаж – кращий сервіс гарантований всім покупцям.