Показано 1–15 із 16

Жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – це технічне обладнання для підприємств харчової сфери діяльності. Продукція використовується для якісної очистки стічних вод від жирів рослинного і тваринного походження. Основне завдання таких жировловлювачів – зберегти цілісність каналізаційних труб і запобігти пошкодженню системи.

 

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях – вигода

 

Особливість будь-якого жировловлювача в доцільності покупки. Відносно недороге за ціною обладнання здатне заощадити власнику бізнесу на ремонтно-відновлювальні роботи інженерних мереж. Зокрема, на:

 

  • Заміні каналізаційних труб.
  • Проведення очисних заходів при засміченнях.
  • Виплаті штрафу державі за неякісні стоки, які надходять в загальноміську систему.

 

Ціна промислового жировловлювача виходить значно дешевше, ніж разова оплата послуг по ремонтно-відновлювальним роботам в умовах будь-якого підприємства. І це без урахування простою, який неминучий при аварії на каналізаційних стоках.

 

Види промислових жировловлювачів для підвальних приміщень

 

На ринку України обладнання прийнято розділяти на стандартне, напівпрофесійного і професійного типу. А виробники поділяють жировловлювачі на наступні категорії:

 

  • Для HoReCa. Кафе, бари та ресторани. Малі розміри, невелика продуктивність і низька ціна – критерії, які коротко описують подібні системи очищення від жиру.
  • Системи очищення для малих підприємств і столових громадського харчування. Головна особливість жировловлювачів в принципі роботи. А точніше – в способі очищення обладнання від жирів. Як правило, це автономні системи, здатні самостійно відкачувати жири в спеціальні накопичувачі.
  • Цехові жировловлювачі. Орієнтовані на великі підприємства, що займаються обробкою напівфабрикатів рослинного і тваринного походження. Обладнанню властиво володіти високою потужністю. Через що, у очисних систем великі розміри і вище ціна. Купити промисловий жировловлювачі для підвального приміщення вигідно підприємствам громадського харчування, супермаркетам і малим виробництвам м’ясної продукції.

 

Купити жировловлювач для підвальних технічних приміщень – найкраща ціна

 

Особливість обладнання для очищення стічних вод від жиру в складності підключення до каналізаційної системи. Особливо в тих випадках, коли вже є розведена лінія і потрібен тільки монтаж жировловлювача. У таких випадках краще звернутися безпосередньо до виробника очисного обладнання. Таке рішення допоможе усунути будь-які проблеми з сумісністю.

 

Купити жировловлювачі промислові для встановлювання в підвальних технічних приміщеннях вигідно в компанії Полімер-Комплект. Підприємство орієнтоване якраз на нестандартні умови монтажу жировловлювачів. Компетентні фахівці зможуть швидко розрахувати продуктивність системи і запропонувати найбільш ефективне і недороге за ціною рішення.