Показано 1–15 із 16

Побутові жировловлювачі під мийку – це компактна установка для очищення стічних вод від жирів, яка призначена для побутових цілей. Зокрема, для установки під кухонну раковину в будинку, квартирі, кафе, ресторані, невеликому закладі громадського харчування.

 

Вигідно купити побутовий жировловлювач – особливості

 

Специфіка очисного обладнання в умовах монтажу. Жировловлювач встановлюється безпосередньо між кухонною мийкою і каналізаційним стоком. Завдання конструкції – звести до мінімуму засмічення жирами прибудинкової інженерної мережі. Вигода покупці жировловлювача більше економічна:

 

  • Немає потреби проводити механічну очистку трубопроводу при засміченнях.
  • Не потрібно витрачатися на хімічні препарати для прочищення труб.

 

Як правильно вибрати і купити побутові жировловлювачі

 

Зовні просте і функціональне обладнання має ряд вимог, які потрібно дотримати, щоб досягти бажаного результату. Мова йде про технічні характеристики, які потрібно завжди враховувати покупцеві:

 

  • Спосіб очищення. Критерій впливає на зручність обслуговування жировловлювача. Бувають системи з автоматичним і ручним очищенням. Більшість побутового обладнання має ручну очистку. Так як покупця в жировловлювачі приваблює низька ціна, користувач погоджується періодично самостійно витягувати з ємності жири, які накопичилися, і викидати їх у сміття. Автоматичні системи доповнюються датчиком і насосом, які всю брудну роботу виконують без участі власника. Другий варіант частіше встановлюється в заміських котеджах, де є в наявності септик.
  • Продуктивність. Який об’єм в літрах здатен пропустити пристрій через себе за встановлений проміжок часу. В середньому, для побутових пристроїв цей показник становить 0.3-0.6 кубометрів на годину. Це 0.08-1.66 літрів в секунду.
  • Пікове скидання. Це обсяг стоків, пропущених через жировловлювач за один раз. В середньому – 25-150 літрів. Чим більше показник, тим краще, але і дорожче за ціною.

 

Купити побутовий жировловлювач – найкраща ціна

 

На ринку України можна зустріти 3 типи очисних споруд. Відрізняються вони за матеріалом виготовлення – сталь, склопластик і пластик. Вважається, що по довговічності і стійкості до агресивного середовища нержавіюча сталь і скловолокно значно ефективніше пластика. Але не можна забувати, що мова йде про побутовий очисник. І, якщо цікавить мінімальна ціна, то краще купити пластикові побутові жировловлювачі. Довговічність терміном в 30 років, ефективність в роботі і простота в обслуговуванні – на ці критерії краще орієнтуватися покупцям.

 

Вибираючи продавця, краще відразу довірити свій вибір виробнику, а не магазину, який реалізує продукцію різних видів. Особливість такого підходу в мінімальній ціні і гарантії, які завод-виробник завжди відстоюватиме. На ринку України кращі умови надає компанія Полімер-Комплект. Багатий асортимент обладнання і можливість виготовити конструкцію під замовлення – відмінні аргументи для покупців.