Відображаються усі з 8 результатів

Пісковловлювачі “Клінінг ПМ” для підлогомиючих машин – це очисні конструкції для вилову піску з каналізаційних стоків. Завдання уловлювача – затримувати пісок, сміття, бруд, що надходять у водостік. Особливість обладнання у вузькій спеціалізації – використовується система спільно з машинами для миття підлоги. Купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” вигідно для:

 

  • Виробничих підприємств.
  • Торгових, виставкових та розважальних центрів.
  • Державних установ.
  • Малого бізнесу, що має склади зберігання товарів.

 

У чому вигода купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – переваги

 

Виходячи з потреб, зазначених вище, машини для миття підлоги актуально використовувати при прибиранні великих площ. Техніка більш ефективно виконує збір піску, сміття і пилу, витрачаючи на чистку менше часу, ніж фізична праця прибиральниць. Природно, збільшується і обсяг зібраного сміття, який природним шляхом скидається в каналізаційну систему.

 

Щоб уникнути засмічення інженерних мереж, потрібно замовити пісковловлювач “Клінінг ПМ”. Ціна обладнання вийде значно дешевше, ніж залучення комунальних служб на ліквідацію засмічень. Це і є головна мета споживача, який зробив вибір на користь систем з вилову піску.

 

Пісколовки представляють собою ємність певних розмірів, яка має горловину для прийому стоків і патрубок для зливу очищеної води в каналізацію. Усередині пісковловлювачів “Клінінг ПМ” встановлено фільтр-мішок, в якому накопичується сміття з піском.

 

Купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – найкраща ціна і якість

 

Ефективність системи очищення стічних вод досягає 100%. Злив забрудненої води та скидання очищених стоків в каналізацію відбувається за пару хвилин. Якщо в ємності спостерігається скупчення води, значить пора міняти фільтр-мішок. Потрібно дочекатися повного зливу води і просто вилучити наповнений піском мішок, замінивши його на новий. Операція гранично проста. До того ж, можна використовувати звичайний ПП мішок для вивозу будівельного сміття.

 

Виготовляються пісковловлювачі “Клінінг ПМ” з пластика. Розмір і форма конструкції підбираються під потужність підлогомиючої машини і зручності монтажу. Ціна систем для очищення стічних вод від піску і витрати на обслуговування мінімальні. Це зручне і вигідне рішення для бізнесу, яке гарантує бездоганність в будь-яких умовах експлуатації.

 

Чому краще купити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” в “Полімер-комплект»

 

Компанія «Полімер-комплект» має багатий асортимент очисних конструкцій. Є пісковловлювачі з залповим скиданням 40, 60, 80, 100, 150 і 200 літрів. Крім реалізації готових виробів, підприємство може виготовити пісковловлювачі “Клінінг ПМ” під замовлення, по кресленнях покупця. Власне виробництво обладнання з конструкційних пластиків знімає всі обмеження для споживача.

 

Матеріали, використовувані у виробництві, компанія «Полімер-комплект» закуповує у німецького бренду Simona AG. Це міцні та довговічні пластики, які підходять для жорстких умов експлуатації:

 

  • Висока міцність і жорсткість конструкцій. Для підлогомиючих машин це критично, так як пісковловлювачі завжди відчувають сильні ударні навантаження.
  • Стійкість до хімічно агресивного середовища. Для миття підлоги використовуються очисні і миючі засоби.
  • Захист від смороду з каналізації. Все пісковловлювачі «Полімер-комплект» обладнані гідравлічним затвором, що перешкоджає проникненню нечистот в очисну ємність.

 

Пісковловлювачі “Клінінг ПМ” – це правильний вибір для бізнесменів, які вміють рахувати свої гроші. При мінімальних витратах покупець отримає очікуваний і довгостроковий результат. Гранично проста в експлуатації конструкція націлена на ефективність в роботі.